روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دانشگر نقره داغ شد ؛ تنبیه عجب استقلال برای ستاره مغضوب ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دانشگر نقره داغ شد ؛ تنبیه عجب استقلال برای ستاره مغضوب ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دانشگر نقره داغ شد ؛ تنبیه عجب استقلال برای ستاره مغضوب ؛ پارس فوتبال

تنبیه انضباطی در نظر گرفته شده برای مدافع استقلال رقم بسیار بالایی است که هنوز با واکنش خاصی از سوی این بازیکن همراه نبوده است.

نوشته دانشگر نقره داغ شد ؛ تنبیه عجب استقلال برای ستاره مغضوب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تنبیه انضباطی در نظر گرفته شده برای مدافع استقلال رقم بسیار بالایی است که هنوز با واکنش خاصی از سوی این بازیکن همراه نبوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از دوری یک ماهه محمد دانشگر از تمرینات استقلال اعلام شد که این بازیکن با حضور در کمیته انضباطی باشگاه و اعمال جریمه ای که برای او در نظر گرفته شده به زودی به تمرینات استقلال بازخواهد گشت. گفته می شود این بازیکن با جریمه ۲۰ درصد از مبلغ قراردادش در استقلال ماندنی شده است. موضوعی که البته کمی عجیب به نظر می رسد.طبق شایعات تایید نشده ای که اول فصل در خصوص مبلغ قرارداد دانشگر منتشر شده بود مدافع استقلال برای دو فصل رقم ۱۳ میلیارد (هر فصل ۶ و نیم میلیارد) از باشگاه استقلال دریافت خواهد کرد. حالا اگر جریمه در نظر گرفته شده برای این بازیکن را محاسبه کنیم به رقم عجیب یک میلیارد و سیصد میلیون تومان خواهیم رسید. جریمه ای که بدون شک سنگین ترین تنبیه انضباطی تاریخ لیگ برتر خواهد بود.حتی اگر ریخت و پاش های پایان فصل سعادتمند در تمدید قرارداد بازیکنان را هم کمتر در نظر بگیریم (و رقم قرارداد دانشگر ۵ میلیارد باشد) باز هم مبلغ جریمه مدافع استقلال در حدود یک میلیارد تومان خواهد بود.باید دید این جریمه برای مدافع کنار گذاشته شده استقلال اعمال خواهد شد و او زیر بار آن خواهد رفت یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دانشگر نقره داغ شد ؛ تنبیه عجب استقلال برای ستاره مغضوب ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×