روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کسی از اسم استقلال نمی‌ترسد ؛ با اسم نمی‌توان قهرمان آسیا شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کسی از اسم استقلال نمی‌ترسد ؛ با اسم نمی‌توان قهرمان آسیا شد

تیم های آسیایی از اسم هیچ تیمی نمی ترسند از استقلال و پرسپولیس گرفته تا الهلال و قدرت های شرق آسیا.

نوشته طعنه عجیب سیروس دین محمدی به فرهاد محیدی و استقلالی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم های آسیایی از اسم هیچ تیمی نمی ترسند از استقلال و پرسپولیس گرفته تا الهلال و قدرت های شرق آسیا. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیروس دین محمدی که از چهره های موجه فوتبال ایران محسوب می شود و سابقه گلزنی در فینال آسیا را هم برای استقلال دارد، می گوید در آسیا از اسم استقلال می ترسند! با احترام به دیدگاه آقا سیروس باید گفت خیلی وقت است که در فوتبال اسم ها بازی نمی کنند و به نظر می رسد دوره این حرف ها هم سال هاست که تمام شده است.همین استقلال ۳۰ سال پیش قهرمان آسیا شده و در ۱۰ سال گذشته هم فقط یک بار به جمع ۴ تیم برتر رسیده که البته آنجا هم از رسیدن به فینال بازمانده است.بقیه نمایندگان ایران مثل پرسپولیس، سپاهان و ذوب آهن هم نهایتاً نایب قهرمان آسیا شدند آن هم در حالی که در سال های گذشته تیم هایی چون العین امارات، الهلال، اولسان هیوندای، کاشیما قهرمان آسیا شدند.حتی آمار فینالیست شدن تیم های ایرانی اصلا بالا نیست.سیروس دین محمدی حتما بهتر از ما می داند که اگر قرار بود در آسیا از اسم استقلال بترسند، این تیم هر سال حداقل باید به جمع چهار تیم راه می یافت اما در آخرین دوره پاختاکور ازبکستان به راحتی استقلالی که نتوانسته بود از بازیکنان جدید خود استفاده کند را شکست داد و حذف کرد.اگر استقلالی ها بخواهند با همین تفکر به آسیا بروند مسلما امسال هم به جایی نمی رسند. نه تنها استقلال بلکه پرسپولیس هم با اینکه دو بار در سال های اخیر به فینال رسیده باید بداند که فقط با تلاش فراوان، تمرینات خوب و البته کار تیمی قوی می توان در آسیا موفق شد.الان دیگر تیم های آسیایی از اسم هیچ تیمی نمی ترسند از استقلال و پرسپولیس گرفته تا الهلال و قدرت های شرق آسیا که بعضاً دیده شده آنها هم مثل استقلال در همان مراحل ابتدایی از دور مسابقات کنار می روند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کسی از اسم استقلال نمی‌ترسد ؛ با اسم نمی‌توان قهرمان آسیا شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×