روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس از قاسمی نژاد مهاجم آینده استقلال گل بَدی خورد؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس از قاسمی نژاد مهاجم آینده استقلال گل بَدی خورد؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس از قاسمی نژاد مهاجم آینده استقلال گل بَدی خورد؟

گلر پرسپولیس در گفت وگو با کادرفنی پرسپولیس مدعی شده است که امین قاسمی نژاد از فاصله نزدیکی به توپ ضربه زد و مهار آن بسیار سخت بوده است.

نوشته ماجرای گل بد حامد لک از خرید احتمالی استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گلر پرسپولیس در گفت وگو با کادرفنی پرسپولیس مدعی شده است که امین قاسمی نژاد از فاصله نزدیکی به توپ ضربه زد و مهار آن بسیار سخت بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حامد لک بهترین دروازه بان لیگ برتر در ۱۹ هفته گذشته از لیگ بیستم بوده است. حامد لک بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر به ثبت رسانده و پیشتر نیز با درخشش در لیگ قهرمانان عنوان بهترین گلر غرب آسیا را از آن خود کرده بود. دروازه بان اول پرسپولیس در مشهد نیز می توانست یک کلین شیت دیگر به ثبت برساند اما اسیر ضربه فنی و غافلگیر کننده امین قاسمی نژاد شد.مهاجم پدیده که گزینه فرهاد مجیدی برای استقلال بود پس از گلزنی برابر پرسپولیس شادی آبی پسندی انجام داده و با نشان دادن عدد ۴ کلی سروصدا به پا کرد.شاید در نگاه اول برخی ها گفته باشند این گل روی اشتباه حامد لک حاصل شده است اما گلر پرسپولیس در گفت و گو با کادرفنی پرسپولیس مدعی شده است که امین قاسمی نژاد از فاصله نزدیکی به توپ ضربه زد و مهار آن بسیار سخت بوده است.دراین رابطه به نظر می رسد حق با حامد لک باشد چرا که فاصله امین قاسمی نژاد با دروازه پرسپولیس خیلی کم بود و این بازیکن طوری به توپ ضربه زد که مهار آن غیر ممکن بود. قاسمی نژاد با پای چپ ضربه ای فنی اما غافلگیرانه به توپ زد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس از قاسمی نژاد مهاجم آینده استقلال گل بَدی خورد؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×