روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین اخبار از راهرو باشگاه استقلال ؛ شانس دانشگر برای سفر بیشتر شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آخرین اخبار از راهرو باشگاه استقلال ؛ شانس دانشگر برای سفر بیشتر شد

از جمع افرادی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند جواب آخرین نمونه برداری سه عضو باشگاه استقلال تا دو روز قبل مثبت بود.

نوشته آخرین اخبار از راهرو باشگاه استقلال ؛ شانس دانشگر برای سفر بیشتر شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

از جمع افرادی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند جواب آخرین نمونه برداری سه عضو باشگاه استقلال تا دو روز قبل مثبت بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های آبی ها، فرزاد مجیدی کمک سرپرست و محمد کاظمی مدیر رسانه ای استقلال قرار است امروز مجدداً تست کرونا بدهند تا در صورتی که بهبود پیدا کرده باشند نامشان در لیست مسافران عربستان قرار بگیرد.شانس دانشگر برای سفر بیشتر شدمحمد دانشگر که هفته هاست از جانب فرهاد مجیدی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه استقلال قرار گرفته است از جانب باشگاه موأخذه و جریمه شده است اما سرمربی تیم هنوز با حضور در اردوی تیمش و سر تمرین موافقت نکرده است. معمولاً بازیکنان خاطی بعد از جریمه توسط سرمربی بخشیده می شوند چون باشگاه برای بازیکن هزینه زیادی متحمل شده است اما مجیدی که از قبل از رفتار دانشگر ناراضی بود این بار سفت و سخت تر از همیشه این مدافع را تنبیه کرده است تا در صورت بازگشت، احتمال ایجاد مشکل از جانب او به شدت کاهش پیدا کند. به نظر می رسد در آستانه سفر استقلال به عربستان با پادرمیانی بزرگترهای تیم مجیدی به دانشگر اجازه بدهد به اردوی استقلال برگردد و در حال حاضر شانس این بازیکن برای همراهی تیمش در سفر به عربستان بیشتر از روزهای گذشته شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین اخبار از راهرو باشگاه استقلال ؛ شانس دانشگر برای سفر بیشتر شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×