روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • طعنه هواداران استقلال به قرعه عجیب پرسپولیس ؛ پارتی بازی برای سرخ ها ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "طعنه هواداران استقلال به قرعه عجیب پرسپولیس ؛ پارتی بازی برای سرخ ها ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

طعنه هواداران استقلال به قرعه عجیب پرسپولیس ؛ پارتی بازی برای سرخ ها ؟

بعضی از هواداران استقلال با طعنه به قرعه عجیب پرسپولیس که بسیار راحت است در فضای مجازی نوشتند، قشقایی هم در لیگ دسته دوم بود که پرسپولیس را حذف کرد و شاید دوباره کابوس پرسپولیس بعد از چند سال تکرار شود!

نوشته طعنه هواداران استقلال به قرعه عجیب پرسپولیس ؛ پارتی بازی برای سرخ ها ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بعضی از هواداران استقلال با طعنه به قرعه عجیب پرسپولیس که بسیار راحت است در فضای مجازی نوشتند، قشقایی هم در لیگ دسته دوم بود که پرسپولیس را حذف کرد و شاید دوباره کابوس پرسپولیس بعد از چند سال تکرار شود! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید به مصاف تیم دسته دومی شاهین بندر عامری برود. جالب است بدانید در مرحله یک شانزدهم نهایی هم حریف سرخپوشان یک تیم دسته دومی به نام مس نوین کرمان بود. همین قرعه جالب سرخپوشان پایتخت در فضای مجازی تبدیل به شوخی های جالب از سوی هواداران استقلال رقیب سنتی شد.بعضی از هواداران استقلال با طعنه به قرعه عجیب پرسپولیس که بسیار راحت است در فضای مجازی نوشتند:قشقایی هم در لیگ دسته دوم بود که پرسپولیس را حذف کرد و شاید دوباره کابوس پرسپولیس بعد از چند سال تکرار شود!دیگری نوشت:خوبی این تیم های جام حذفی این است که با شهرهایی آشنا می شویم که تا حالا اسم آنها را نشنیده ایم ولی جغرافیای ما را قوی می کند.یک نفر دیگر هم پای گل محمدی را وسط کشیده و نوشته:خود گل محمدی هم می خواست حریف پرسپولیس را انتخاب کند، نمی توانست گوی شاهین بندر عامری را پیدا کند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " طعنه هواداران استقلال به قرعه عجیب پرسپولیس ؛ پارتی بازی برای سرخ ها ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×