روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هشدار جدی فنونی‌زاده به فرهاد مجیدی و استقلالی ها درباره آسیا ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هشدار جدی فنونی‌زاده به فرهاد مجیدی و استقلالی ها درباره آسیا ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هشدار جدی فنونی‌زاده به فرهاد مجیدی و استقلالی ها درباره آسیا ؛ پارس فوتبال

فنونی زاده پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال در آسیا وحشتناک ترین تیم برای همه رقبای این منطقه محسوب می شود و همه از اسم این تیم هراس دارند.

نوشته هشدار جدی فنونی زاده به فرهاد مجیدی و استقلالی ها درباره آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فنونی زاده پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال در آسیا وحشتناک ترین تیم برای همه رقبای این منطقه محسوب می شود و همه از اسم این تیم هراس دارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی فنونی زاده در واکنش به قرعه کشی مرحله بعدی جام حذفی و دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن حرف زد.خبردار شدید که در جام حذفی استقلال با ذوب آهن باید دیدار کند؟مهدی فنونی زاده گفت:قبل از هر چیز باید بگویم هر تیمی می خواهد قهرمان جام حذفی بشود باید در هر مرحله فکر کند که در فینال است چون بازنده بازی حذف می شود. با این وجود و با احترامی که برای ذوب آهن قائل هستم فکر می کنم استقلال هم اگر می خواهد در جام حذفی قهرمان شود باید در دیدار با این تیم یا هر تیم دیگری که قرعه کشی می شد برنده از زمین بیرون بیاید.اما برخی معتقدند یکسری از رقبا قرعه ساده تری دارند؟مهدی فنونی زاده گفت:در جام حذفی اصلاً از این حرف ها نداریم. بارها نمونه داشتیم که تیم های دسته دومی و سومی آمدند و تیم های سرشناس را حذف کردند. به این مسائل نیست. فکر می کنم ذوب آهن هم مثل استقلال با انگیزه راهی این مسابقه می شود و در نهایت تیمی برنده می شود که بتواند سازماندهی بهتری برای دیدار در جام حذفی داشته باشد.استقلال این سازماندهی را دارد؟مهدی فنونی زاده گفت:استقلال پرافتخارترین تیم ایران در جام حذفی است که اغلب دوره ها یک پای قهرمانی یا جزو مدعیان بوده است، بنابراین استقلال بهتر از هر تیمی با فضای جام حذفی آشناست و می داند چه کار کند که از پس این بازی بربیاید.دیدارهای لیگ قهرمانان هم در پیش است.مهدی فنونی زاده گفت:استقلال در آسیا وحشتناک ترین تیم برای همه رقبای این منطقه محسوب می شود و همه از اسم این تیم هراس دارند. حتم دارم در گروهی که دارد قدرتمندترین تیم همین استقلال است. البته الدحیل هم تیم خوبی است ولی فکر نمی کنم الشرطه و الاهلی بتوانند استقلال را اذیت کنند.یعنی جدی ترین حریف استقلال الدحیل است؟مهدی فنونی زاده گفت:بله ولی باز هم حریفانی هستند که مجیدی را درگیر خودشان کنند؛ اینکه بخواهند از مسائل غیر فوتبالی علیه استقلال بهره ببرند که باید از حالا به فکر این مشکلات هم باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هشدار جدی فنونی‌زاده به فرهاد مجیدی و استقلالی ها درباره آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×