روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • الاهلی ؛ آغاز واکسیناسیون کرونا در اردوی الاهلی حریف آسیایی استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "الاهلی ؛ آغاز واکسیناسیون کرونا در اردوی الاهلی حریف آسیایی استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

الاهلی ؛ آغاز واکسیناسیون کرونا در اردوی الاهلی حریف آسیایی استقلال

بازیکنان الاهلی عربستان قبل از دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا واکسن کرونا می زنند.

نوشته خبری مهم از اردوی رقیب آسیایی استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان الاهلی عربستان قبل از دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا واکسن کرونا می زنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه الاهلی عربستان خبر داده است که روز گذشته عثمان الحاج و محمد الخبرانی، ۲ بازیکنش واکسن کرونا زده اند و دیگر بازیکنان هم بعد از بازی فردا مقابل الرائد در لیگ این کشور، واکسینه می شوند.الاهلی میزبان و یکی از رقبای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است که در اولین بازی از این رقابت ها در تاریخ ۲۶ فروردین به مصاف آبی پوشان پایتخت می رود.کاروان استقلال قرار است یکشنبه هفته آینده عازم جده شود تا در این مسابقات شرکت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الاهلی ؛ آغاز واکسیناسیون کرونا در اردوی الاهلی حریف آسیایی استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×