روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجمان خط حمله استقلال قاتل الاهلی ؛ آمار جالب شیخ، ارسلان و قایدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مهاجمان خط حمله استقلال قاتل الاهلی ؛ آمار جالب شیخ، ارسلان و قایدی

هر سه مهاجم استقلال در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا موفق به باز کردن دروازه تیم الاهلی شده اند و راه باز شدن دروازه این تیم عربستانی را به خوبی بلد هستند.

نوشته مهاجمان خط حمله استقلال قاتل الاهلی ؛ آمار جالب شیخ، ارسلان و قایدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هر سه مهاجم استقلال در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا موفق به باز کردن دروازه تیم الاهلی شده اند و راه باز شدن دروازه این تیم عربستانی را به خوبی بلد هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بین هر سه مهاجم سرشناس تیم استقلال امیرارسلان مطهری باسابقه ترین بازیکن این تیم با بهترین عملکرد بین هم پستی های خودش در این تیم محسوب می شود. بررسی عملکرد این سه مهاجم مشخص می کند که چرا مطهری از این نظر بهتر از دیگر هم تیمی هایش است.شیخ دیاباتهشیخ دیاباته که فصل پیش برای بازی در تیم استقلال به این تیم پیوست در ۵ دیدار آبی پوشان را در لیگ قهرمانان همراهی کرد و در سایر دیدارها با مصدومیت هایی که داشت نتوانست در خدمت تیم باشد. با این همه او موفق شد ۴ بار برای استقلال گلزنی کند. او دو گل به تیم الکویت در دیدار پلی آف زد و سپس یک گل برابر الاهلی و یک گل به الریان به ثمر رساند تا در رسیدن استقلال به دور یک هشتم نقش عمده ای داشته باشد.مهدی قایدیمهدی قایدی دیگر مهاجم استقلال است که به رغم سن و سال کمی که دارد، توانسته ظرف این سال ها ۱۰ بار برای استقلال در لیگ قهرمانان به زمین برود. او تجربه خوبی از این حیث دارد و فصل قبل (۲۰۲۰) هم توانست گلزنی در آسیا را تجربه کند. او یک گل به الاهلی حریف هفته آینده استقلال زد و دو بار هم دروازه الریان را باز کرد تا در آسیا ۳ گله باشد و با این ذهنیت برای رقبای تیمش راهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ شود.امیرارسلان مطهریاما امیرارسلان مطهری با سابقه ۳۴ بازی در لیگ قهرمانان آسیا از این حیث بیشترین تجربه را بین هر سه مهاجم تیم استقلال داراست. او برای تیم های نفت تهران (۲ فصل)، تراکتور، ذوب آهن و استقلال به میدان رفته و توانسته در این تعداد حضور ۱۱ بار برای تیم های خود گلزنی کند. او فصل قبل برای استقلال ۴ گل زد که ۲ گلش را روبه روی الریان به ثمر رساند. یک گل به الاهلی حریف اول تیمش در لیگ ۲۰۲۱ زد و یک بار هم دروازه الشرطه را باز کرد. او ۴ گل هم با پیراهن تیم ذوب آهن و ۳ گل نیز با پیراهن نفت تهران به ثمر رسانده بود.الاهلی زخم خورده هر سه مهاجماز اتفاقات مشترک بین هر سه مهاجم استقلال این بود که هر سه آنها در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا موفق به باز کردن دروازه تیم الاهلی شده اند و راه باز شدن دروازه این تیم عربستانی را به خوبی بلد هستند. قطعاً این موضوع باعث می شود تا ذهن مدافعان تیم شهر جده در ورزشگاه ملک عبدا… به شدت مشغول این مثلث خطرناک بشود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهاجمان خط حمله استقلال قاتل الاهلی ؛ آمار جالب شیخ، ارسلان و قایدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×