روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فکری ؛ تعیین شرط برای سرمربی سابق استقلال ؛ قرارداد فکری چگونه تمدید می‌شود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فکری ؛ تعیین شرط برای سرمربی سابق استقلال ؛ قرارداد فکری چگونه تمدید می‌شود؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فکری ؛ تعیین شرط برای سرمربی سابق استقلال ؛ قرارداد فکری چگونه تمدید می‌شود؟

نفت مسجدسلیمان تا پایان فصل جاری با محمود فکری قرارداد امضا کرد و در پایان در صورتی که این مربی بتواند همراه تیم به رتبه تک رقمی دست پیدا کند، قراردادش از سوی باشگاه تمدید خواهد شد.

نوشته تعیین شرط برای محمود فکری سرمربی سابق استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نفت مسجدسلیمان تا پایان فصل جاری با محمود فکری قرارداد امضا کرد و در پایان در صورتی که این مربی بتواند همراه تیم به رتبه تک رقمی دست پیدا کند، قراردادش از سوی باشگاه تمدید خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نظری، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درخصوص تغییر و تحولات صورت گرفته در کادر فنی این تیم و حضور فکری گفت:در این چند هفته با توجه به نتایج ضعیف و غیرقابل قبول و اینکه سرمربی ما بعد از آخرین بازی در ۱۴ فروردین خداحافظی و تیم را ترک کرد، به دنبال شرایطی بودیم که احیا کنیم و به ظرفیت های تیم برسیم. چند گزینه را بررسی کردیم که اولین آنها محمود فکری بود. به توافق رسیدیم و الان سرمربی تیم ماست.او درخصوص مربیانی که قرار است به کادر فنی تیم نفت مسجدسلیمان به همراه محمود فکری اضافه شوند و همچنین تعیین و شرط و شروط برای این مربی گفت:قصد داریم تلفیقی باشد. دو گزینه را ما پیشنهاد دادیم و تعدادی هم خود فکری در نظر دارد ولی از کادر فنی قبلی هیچ کس نیست. قرارداد فکری تا پایان فصل و برای این چند هفته باقی مانده نیم فصل دوم است. بعد از آن اگر رضایت وجود داشت و توافق کردیم همکاری ادامه پیدا می کند. وضعیت تیم در نیم فصل اول خوب بود اما در نیم فصل دوم در نیمه پایین جدول قرار گرفت و سیر نزولی داشته است. ماندن در لیگ یک برنامه است. کسب رتبه تک رقمی و حضور شایسته در لیگ شرط و شروطی است که داشتیم.مدیرعامل باشگاه نفت درخصوص شرایط مالی باشگاه هم توضیح داد و گفت:همه باشگاه ها مشکلات مالی دارند و نفت مسجدسلیمان هم از این قاعده مستثنی نیست. ما در پایان نیم فصل ۵۰درصد مطالبات بازیکنان را دادیم. همین کادر فنی را هم ۵۰درصد پرداخت کردیم. علاوه بر امکانات خوبی که فراهم کردیم، با وجود تمام مشکلات پرداختی های ما بهتر از تیم های دیگر بوده است.محمد نظری همچنین درخصوص نقش داریوش یزدی در امتیازات از دست رفته در هفته های اخیر گفت:به دلیل نتایج ضعیف، هر کسی در این وضعیت تیم سهمی دارد. باید ببینیم سهم من مدیرعامل، هیئت مدیره، بازیکنان و سرمربی چقدر است. اگر نگاه کنیم معلوم است مشکل کجا بوده و باید این شرایط را ترمیم می کردیم. اگر ترمیم نمی کردیم شرایط سخت تر می شد و نمی توانستیم نتیجه دلخواه هواداران را کسب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری ؛ تعیین شرط برای سرمربی سابق استقلال ؛ قرارداد فکری چگونه تمدید می‌شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×