روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مظاهری ؛ جریمه سنگین برای قهر رشید مظاهری گلر استقلال ؛ عصبانیت شدید رشید مظاهری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مظاهری ؛ جریمه سنگین برای قهر رشید مظاهری گلر استقلال ؛ عصبانیت شدید رشید مظاهری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مظاهری ؛ جریمه سنگین برای قهر رشید مظاهری گلر استقلال ؛ عصبانیت شدید رشید مظاهری

بعد از درگیری لفظی مظاهری با سعید عزیزیان و ترک تمرین توسط او بهترین بهانه برای احمد مددی ایجاد شد تا رقم قرارداد گلر استقلال را کاهش دهد.

نوشته عصبانیت شدید رشید مظاهری از اقدام باشگاه استقلال علیه او اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بعد از درگیری لفظی مظاهری با سعید عزیزیان و ترک تمرین توسط او بهترین بهانه برای احمد مددی ایجاد شد تا رقم قرارداد گلر استقلال را کاهش دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ماجرای مبلغ قرارداد رشید مظاهری یکی از چالش های این فصل هیئت مدیره استقلال و البته احمد مددی بوده است. مظاهری در پایان فصل قبل و در زمان حضور احمد سعادتمند با قرارداد سنگینی جذب شد. موضوعی که با ورود نهادهای بازرسی به قراردادهای منعقد شده در باشگاه استقلال باعث شد تا چند روزی به تیتر یک رسانه های ورزشی تبدیل شود. با این حال بازیکنان استقلال که به صورت قانونی با این تیم قرارداد خود را امضا کرده بودند زیر بار کاهش رقم قرارداد خود نرفتند. یکی از این بازیکنان رشید مظاهری بود. گلری که گفته می شود رقم قرارداد او در میان بازیکنان داخلی استقلال از همه بالاتر است.با این حال بعد از درگیری لفظی مظاهری با سعید عزیزیان و ترک تمرین توسط او بهترین بهانه برای احمد مددی ایجاد شد تا رقم قرارداد گلر استقلال کاهش دهد. ماجرایی که باعث عصبانیت گلر استقلال شده است. هر چند گفته می شود مظاهری فعلا زیر بار این جیمه مالی نرفته است. به نوشته روزنامه گل مددی کسر قرارداد گلر استقلال را اقدام کمیته حقوقی باشگاه دانسته و در این زمینه ابراز بی اطلاعی کرده است. ماجرایی که بیشتر باعث ناراحتی رشید مظاهری شده است. باید منتظر ماند و دید واکنش گلر آبی ها که این فصل نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشته به این ماجرا چه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مظاهری ؛ جریمه سنگین برای قهر رشید مظاهری گلر استقلال ؛ عصبانیت شدید رشید مظاهری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×