روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فکری ؛ رکورد ویژه فکری ؛ ۱۳ ماه از شمال تا جنوب ؛ سه تجربه سرمربیگری در ۴۰۵ روز

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فکری ؛ رکورد ویژه فکری ؛ ۱۳ ماه از شمال تا جنوب ؛ سه تجربه سرمربیگری در ۴۰۵ روز" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فکری ؛ رکورد ویژه فکری ؛ ۱۳ ماه از شمال تا جنوب ؛ سه تجربه سرمربیگری در ۴۰۵ روز

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یکسال گذشته شرایط جالب توجهی را گذرانده و در سه تیم تجربه سرمربیگری به دست آورده است.

نوشته آشنایی با رکورد عجیب محمود فکری سرمربی استقلالی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یکسال گذشته شرایط جالب توجهی را گذرانده و در سه تیم تجربه سرمربیگری به دست آورده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ششم اسفندماه ۱۳۹۸ بود که باشگاه نساجی و پس از پایان همکاری با محمدرضا مهاجری اعلام کرد که با محمود فکری مدافع سابق استقلال برای مدت یک و نیم فصل به توافق رسیده و فکری در فرصتی ۱۰ هفته ای در پایان لیگ نوزدهم سکان هدایت نساجی را برعهده گرفت؛ نساجی در مدت حضور سرمربی جدیدش ۴ پیروزی به دست آورد و ۶ تساوی و هیچ شکستی نداشت.در پایان لیگ نوزدهم و با مطرح شدن پیشنهاد استقلال محمود فکری تصمیم گرفت تا قید ادامه همکاری با نساجی را بزند و در نقل و انتقالی جنجالی و پر سر و صدا سرمربی آبی پوشان پایتخت شد و کار خود را رسماً از ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ آغاز کرد.اما همکاری فکری و استقلال آنقدرها که پیش بینی می شد و روی کاغذ قراردادی دو ساله منعقد شده بود، به درازا نینجامید و او پس از هجده هفته تجربه سرمربیگری استقلال در لیگ بیستم، از ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹ از سمت خود استعفا داد و فرهاد مجیدی جای او را گرفت.شب گذشته مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان با اعلام خبری رسمی از انتخاب سومین سرمربی خود در لیگ بیستم و برکناری داریوش یزدی، محمود فکری را به عنوان سرمربی جدید نفتی ها در ادامه رقابت های لیگ انتخاب کردند.انتخابی که باعث شد تا سرمربی سابق نساجی و استقلال پس از گذشت تنها ۱۳ ماه از انعقاد قرارداد با باشگاه شمالی، این بار در جنوب کشور فعالیت مربیگری خود را دنبال نماید و در فاصله ۴۰۵ روز تجربه هدایت سه تیم نساجی، استقلال و نفت را به دست آورده باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری ؛ رکورد ویژه فکری ؛ ۱۳ ماه از شمال تا جنوب ؛ سه تجربه سرمربیگری در ۴۰۵ روز از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×