روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اقدام باورنکردنی هروویه میلیچ ؛ مدافع محبوب استقلال مدیرعامل آبی‌ها را دور زد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام باورنکردنی هروویه میلیچ ؛ مدافع محبوب استقلال مدیرعامل آبی‌ها را دور زد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اقدام باورنکردنی هروویه میلیچ ؛ مدافع محبوب استقلال مدیرعامل آبی‌ها را دور زد

مدافع کروات استقلال با وعده تمدید قرارداد به ایران بازگشت اما این اتفاق تا کنون نیفتاده است.

نوشته اقدام باورنکردنی هروویه میلیچ ؛ مدافع محبوب استقلال مدیرعامل آبی ها را دور زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع کروات استقلال با وعده تمدید قرارداد به ایران بازگشت اما این اتفاق تا کنون نیفتاده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر مذاکره میلیچ مدافع کروات استقلال با مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد مطرح شده است.میلیچ که نزدیک به دو ماه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش و همین طور عدم تمدید قراردادش ایران را ترک کرده بود با آمدن فرهاد مجیدی و درخواست سرمربی جدید آبی ها به ایران بازگشت.گفته می شود میلیچ علاقه ای به مذاکره با احمد مددی ندارد و تصمیم دارد تا جلسات تمدید قرارداد خود را با مهدی عبدیان عضو متمول هیئت مدیره استقلال برگزار کند. ماجرایی که باعث شده تا مذاکره تمدید قرارداد او با احمد مددی برگزار نشود.باید منتظر ماند و دید میلیچ که با وعده تمدید به ایران بازگشته در نهایت با این تیم قرارداد خود را تمدید می کند یا نه. قراردادی که در صورت تمدید احتمالا یک ساله خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام باورنکردنی هروویه میلیچ ؛ مدافع محبوب استقلال مدیرعامل آبی‌ها را دور زد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×