روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اقدام باورنکردنی ای اف سی علیه استقلال ؛ درخواست الاهلی بلای جان آبی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام باورنکردنی ای اف سی علیه استقلال ؛ درخواست الاهلی بلای جان آبی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اقدام باورنکردنی ای اف سی علیه استقلال ؛ درخواست الاهلی بلای جان آبی ها

روزنامه عکاظ عربستان از تغییر دوباره ساعت دیدارهای گروه سوم با حضور استقلال خبر داد.

نوشته اقدام باورنکردنی ای اف سی علیه استقلال ؛ درخواست الاهلی بلای جان آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه عکاظ عربستان از تغییر دوباره ساعت دیدارهای گروه سوم با حضور استقلال خبر داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : زمان زیادی تا آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است و در حالیکه پیش از این ساعت و مکان برگزاری بازی های گروه های مختلف اعلام شده بود، حالا نشریه معتبر عربستانی از تغییر ساعت بازی های گروه تیم فوتبالاستقلال خبر می دهد.نشریه عکاظ در خبری اختصاصی و به نقل از منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که AFC با درخواست باشگاه الاهلی برای تغییر ساعت آغاز دیدارهای گروه سوم این رقابت ها موافق کرده است.درحالیکه پیش از این ساعات ۲۱:۳۰ و ۲۴ به وقت تهران بعنوان ساعات آغاز بازی های گروه سوم اعلام شده بود، ولی پس از درخواست باشگاه عربستانی و به دلیل آغاز ماه مبارک رمضان، تمامی دیدارها با ۴۵ دقیقه تأخیر آغاز می شود.بدین ترتیب، بازی های نخست این گروه از ساعت ۲۰:۴۵ به وقت عربستان و ۲۲:۱۵ به وقت تهران برگزار می شود. دیدارهای دوم که بنا بود رأس ساعت ۲۲:۳۰ به وقت جده و ۲۴ به وقت تهران آغاز شود نیز با ۴۵ دقیقه تأخیر شروع می شود. بدین ترتیب چهار دیدار استقلال در این گروه، از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت جده و ساعت ۰۰:۴۵ به وقت تهران آغاز خواهد شد.برنامه بازی های استقلال بنا بر ساعت جدید اعلام شده به شرح زیر خواهد بود:برگزاری بازی ها در استادیوم کینگ عبدالله جده (تمامی ساعت ها به وقت تهران):۲۷ فروردین: استقلال – الاهلی / ساعت ۰۰:۴۵۳۰ فروردین: ا ستقلال – الشرطه / ساعت ۰۰:۴۵اول اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت ۲۲:۱۵۵ اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت ۰۰:۴۵۸ اردیبهشت: استقلال – الاهلی / ساعت ۰۰:۴۵۱۰ اردیبهشت: ا ستقلال – الشرطه / ساعت ۲۲:۱۵باید این نکته را متذکر شد از آنجایی که چهار دیدار ا ستقلال بعد از ورود به روز جدید خواهد بود، تاریخ بازی ها نیز به روز جدید ذکر شده است. به طور مثال دیدار اول این گروه میان الدحیل و الشرطه ساعت ۲۲:۱۵ روز پنج شنبه ۲۶ فروردین برگزار می شود و پس از پایان این دیدار و با ورود به نخستین دقایق از روز جمعه، استقلال به مصاف الاهلی می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام باورنکردنی ای اف سی علیه استقلال ؛ درخواست الاهلی بلای جان آبی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×