روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • میلیچ ؛ توپ تمدید قرارداد با میلیچ در زمین مدیرعامل استقلال ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "میلیچ ؛ توپ تمدید قرارداد با میلیچ در زمین مدیرعامل استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

میلیچ ؛ توپ تمدید قرارداد با میلیچ در زمین مدیرعامل استقلال ؛ پارس فوتبال

باوجود اعلام آمادگی «هرویه میلیچ» مدافع کُروات استقلال برای تمدید قرارداد، هنوز این اتفاق از سوی باشگاه رخ نداده است.

نوشته ماجرهای تمدید قرارداد استقلال با میلیچ ادامه دارد … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باوجود اعلام آمادگی «هرویه میلیچ» مدافع کُروات استقلال برای تمدید قرارداد، هنوز این اتفاق از سوی باشگاه رخ نداده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هرویه میلیچ در فصل جاری حکایتی متفاوت از فصل گذشته با استقلالی ها دارد و تکلیف او برای ادامه همکاری با این تیم هنوز مشخص نشده است.باوجود اینکه باید میلیچ را یکی از بازیکنان خارجی خوب در تاریخ باشگاه استقلال و یکی از بهترین های دو فصل اخیر فوتبال ایران دانست، اما وی در این فصل با فراز و نشیب هایی همراه بوده و حتی در یک مقطع ۱۰۵ روزه هم از ترکیب این تیم کاملاً دور بود و بازی های زیادی را از دست داد.این مدافع کروات که از سال پیش تاکنون بارها علاقه اش به استقلال را نشان داده و با اینکه بارها امکان فسخ یکطرفه برای او وجود داش ته، دست به این کار نزده و هواداران استقلال هم علاقه خاصی به او دارند، به شکل علنی و بارها آمادگی خودش را برای تمدید قرارداد با باشگاهش اعلام کرده که این مهم هنوز به وقوع نپیوسته است.حجت نظری عضو و سخنگوی هیات مدیره استقلال در آخرین نشست خبری آنلاین خود در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در این رابطه صحبتهایی را بیان کرد که می توان روی آن تامل کرد.این عضو هیات مدیره استقلال در این خصوص گفت: «این مورد خیلی طولانی شده است. در باشگاه دو بخش سیاست گذاری و اجرا داریم که سیاست گذاری بر عهده هیات مدیره و اجرا بر عهده مدیر عامل است. ما در یکی از جلسات سال ۹۹ هیات مدیره مصوب کرد که میلیچ به ایران برگردد؛ بعد از آن آقای عبدیان مبلغ پیش پرداخت میلیچ را به باشگاه داد و هیات مدیره بستر را کاملاً برای تمدید قرارداد آماده کرد. امیدوارم آقای مددی به روند این کار سرعت ببخشد و کارهای نهایی انجام شود تا قرارداد این بازیکن را تمدید شده بدانیم.»در لابلای نکاتی که نظری در خصوص میلیچ عنوان می کند، یک جمله کلیدی وجود دارد. نظری در بخشی از صحبتهایش با صراحت گفته: «هیات مدیره هر کاری لازم بوده برای عقد قرارداد میلیچ انجام داده و بستر را فراهم کرده» و سپس می گوید: «انتظار داریم مدیرعامل باشگاه به روند این کار سرعت ببخشد».برای تمدید قرارداد یک بازیکن با باشگاه، چهار رکن وجود دارد. رکن اول تمایل سرمربی به تمدید این بازیکن، رکن دوم رضایت بازیکن برای تمدید، رکن سوم آمادگی هیات مدیره و تامین مبلغ مورد نیاز و رکن چهارم امور اجرایی عقد قرارداد که برعهده مدیرعامل است.در مورد میلیچ، این بازیکن با صراحت علاقه و آمادگی اش را برای تمدید اعلام کرده است. سخنگو و عضو هیات مدیره نیز به صراحت از آمادگی و تامین منابع لازم برای این منظور در یک نشست خبری رسمی صحبت کرد و تنها می ماند عملی کردن این موضوع که آن هم به مدیرعامل باشگاه باز می گردد. یا به عبارتی در مورد تمدید قرارداد میلیچ، توپ در زمین مدیرعامل باشگاه است؛ مگر آنکه فرهاد مجیدی با تمدید قرارداد او مخالف باشد که با توجه به کیفیت بازی، تجربه و اخلاق حرفه ای میلیچ، چنین چیزی بسیار بعید است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلیچ ؛ توپ تمدید قرارداد با میلیچ در زمین مدیرعامل استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×