روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دانشگر ؛ آخرین فرصت استقلال برای حفظ دانشگر ؛ استقلال تا ۱۹ فروردین فرصت دارد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دانشگر ؛ آخرین فرصت استقلال برای حفظ دانشگر ؛ استقلال تا ۱۹ فروردین فرصت دارد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دانشگر ؛ آخرین فرصت استقلال برای حفظ دانشگر ؛ استقلال تا ۱۹ فروردین فرصت دارد

آخرین فرصتی که استقلال می تواند لیست آسیایی خود را نهایی کند، ۱۹ فروردین است و آبی ها تا آن زمان فرصت دارند تصمیم نهایی را در خصوص محمد دانشگر اتخاذ کنند.

نوشته آخرین فرصت استقلال برای حفظ دانشگر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آخرین فرصتی که استقلال می تواند لیست آسیایی خود را نهایی کند، ۱۹ فروردین است و آبی ها تا آن زمان فرصت دارند تصمیم نهایی را در خصوص محمد دانشگر اتخاذ کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد دانشگر مدافع مغضوب سرمربی تیم فوتبال استقلال است که بعد از دیدار حذفی این تیم مقابل پیکان با تصمیم فرهاد مجیدی از حضور در تمرینات منع در اختیار باشگاه قرار گرفت، همچنان تمرینات خود را به صورت انفرادی دنبال می کند و در انتظار تصمیم باشگاه است.با اینکه امروز گفته شد فرهاد مجیدی تصمیم نهایی را برای عدم استفاده از او در آسیا گرفته است و این تصمیم بر عدم استفاده از دانشگر است؛ اما استقلالی ها تا روز ۱۹ فروردین فرصت دارند تا در صورت تغییر این تصمیم، نام دانشگر را به لیست آسیایی خود اضافه کنند.دیدارهای آسیایی آبی پوشان از روز ۲۶ فروردین در جده با رویارویی با نماینده عربستان آغاز می شود و این تیم تا روز ۱۹ فروردین فرصت دارد تا چنانچه تغییراتی در لیست آسیایی اش داشت، آن را اعمال نماید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دانشگر ؛ آخرین فرصت استقلال برای حفظ دانشگر ؛ استقلال تا ۱۹ فروردین فرصت دارد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×