روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقبال ویژه بازیکن نفت از محمود فکری سرمربی پیشین استقلال ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقبال ویژه بازیکن نفت از محمود فکری سرمربی پیشین استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقبال ویژه بازیکن نفت از محمود فکری سرمربی پیشین استقلال ؛ پارس فوتبال

ساسان حسینی مهاجم جوان نفت مسجدسلیمان از حضور محمود فکری سرمربی پیشین استقلال روی نیمکت این تیم استقبال کرد و آن را یک سورپرایز جذاب و بزرگ نامید.

نوشته استقبال ویژه بازیکن نفت از سرمربی پیشین استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ساسان حسینی مهاجم جوان نفت مسجدسلیمان از حضور محمود فکری سرمربی پیشین استقلال روی نیمکت این تیم استقبال کرد و آن را یک سورپرایز جذاب و بزرگ نامید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهاجم جوان نفت مسجدسلیمان از حضور محمود فکری روی نیمکت این تیم استقبال می کند و از آن به عنوان یک اتفاق ویژه یاد می کند.ساسان حسینی که در نیم فصل اول نمایش درخشانی در ترکیب نفت مسجدسلیمان داشت، ابراز امیدواری می کند با حضور محمود فکری سرمربی پیشین استقلال بار دیگر در مسیر دستیابی به نتایج مطلوب قرار گیرند.وی درباره حضور سرمربی جدید این تیم می گوید:حضور آقای فکری در نفت مسجدسلیمان به شخصه برایم یک سورپرایز جذاب بود و از این اتفاق خوشحالم. مطمئنا کاراکتر ایشان که سابقه زیادی چه در دوران بازی و چه سرمربیگری دارد به ما کمک خواهد کرد تا در مسیر کسب نتایج مناسبی قرار گیریم.وی ادامه داد:ما در مقطعی در نیم فصل اول خصوصا شرایط خوبی داشتیم اما متاسفانه طی دیدارهای اخیر نتوانستیم انتظارات هواداران مسجدسلیمانی را برآورده کنیم. با این حال حس خوبی از این انتقال دارم و مطمئن هستم که آقای فکری قادر خواهند بود شرایط را تغییر دهند. ایشان با تجربه بالا و در اختیار داشتن کادری باسابقه یک امیدواری بزرگ را ایجاد کردند و امیدوارم در ادامه مسیر شرایط به سود ما باشد و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.حسینی که در نیم فصل اول گل های حساسی برای نفت مسجدسلیمان به ثمر رسانده، درباره اینکه قادر خواهد بود گلزنی اش را برابر سپاهان در این هفته تکرار کند یا خیر گفت:ما یک تیم هستیم و هدف ما موفقیت تیمی است. طبق نظر کادرفنی تلاش خواهیم کرد بهترین عملکرد را برای نفت به جا بگذارم و اگر فرصتی داشته باشم سعی می کنم به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنم. مسلما بازی سختی برای ما خواهد بود و حریف به عنوان صدرنشین و مدعی اصلی قهرمانی از انگیزه زیادی برخوردار است اما ما هم با انگیزه و تمرکز بالایی تلاش خواهیم کرد از این بازی با امتیاز خارج شویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقبال ویژه بازیکن نفت از محمود فکری سرمربی پیشین استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×