روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دستیار های محمود فکری مشخص شدند ؛ کادرفنی پرحاشیه استقلال این بار در نفت جمع شدند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دستیار های محمود فکری مشخص شدند ؛ کادرفنی پرحاشیه استقلال این بار در نفت جمع شدند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دستیار های محمود فکری مشخص شدند ؛ کادرفنی پرحاشیه استقلال این بار در نفت جمع شدند

صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده ، دستیاران محمود فکری در استقلال به همراه او در نفت مسجد سلیمان حضور خواهند داشت.

نوشته دستیار های محمود فکری مشخص شدند ؛ کادرفنی پرحاشیه استقلال این بار در نفت جمع شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده ، دستیاران محمود فکری در استقلال به همراه او در نفت مسجد سلیمان حضور خواهند داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده که در تیم استقلال هم در کنار محمود فکری کار می کردند در تمرینات تیم نفت حاضر شده اند و حضورشان در کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان قطعی شده است. شاید در روزهای آتی یکی دو مربی جدید هم به کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان اضافه شود که برخی از آنها ممکن است مربیان بومی باشند.محمود فکری روزهای خوبی را در تیم نفت مسجد سلیمان قبلا تجربه کرده است. او قبلا به همراه این تیم قهرمان لیگ یک شد و به لیگ برتر صعود کرد. نفت مسجد سلیمان در دور رفت بازی ها و به همراه مجتبی حسینی یکی از تیم های خوب و قابل احترام بازی ها بود اما بعد از رفتن این مربی به ذوب آهن از نظر نتیجه گیری افت کرد و حالا مدیران باشگاه با محول کردن هدایت محمود فکری امیدوار هستند بار دیگر نفت مسجد سلیمان در جدول رده بندی بازی ها با جهش قابل ملاحظه ای مواجه شود و به رتبه تک رقمی دست پیدا کند.حضور صمد مرفاوی در کنار محمود فکری برای سومین بار است که اتفاق می افتد. صمد مرفاوی علاوه بر استقلال در تیم نساجی هم در کنار محمود فکری بود. جالب اینکه پیش تر محمود فکری دستیار صمد مرفاوی بود. سرمربی سابق استقلال پیش تر اعلام کرده بود با توجه به تجربیاتی که صمد مرفاوی از سال ها حضور در عرصه مربیگری اندوخته می تواند کمک خوبی به وی در هدایت تیم هایش دهد و به دیگر مربیان هم پیشنهاد می کند در کادر فنی خود در کنار استفاده از جوان ها از مربیان باتجربه هم بهره ببرند. این دو مربی امیدوار هستند تجربه موفق در نساجی را در تیم نفت مسجد سلیمان تکرار کنند تا خاطرات روزهای تلخ در استقلال خیلی زود از ذهن آنها پاک شود و آن را فراموش کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دستیار های محمود فکری مشخص شدند ؛ کادرفنی پرحاشیه استقلال این بار در نفت جمع شدند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×