روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خوشحالی وصف ناشدنی علی فتح الله زاده پس از رکوردزنی جدید استقلال در لیگ برتر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خوشحالی وصف ناشدنی علی فتح الله زاده پس از رکوردزنی جدید استقلال در لیگ برتر" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خوشحالی وصف ناشدنی علی فتح الله زاده پس از رکوردزنی جدید استقلال در لیگ برتر

پس از انتخاب علیرضا اکبرپور به عنوان سرمربی ماشین سازی، تعداد مربیان استقلالی لیگ برتر به عدد 9 رسیده است.اتفاقی که واکنش جالب علی فتح الله زاده را در پی داشته است. مدیرعامل سابق آبی پوشان پایتخت از این موضوع بسیار خشنود است.

نوشته خوشحالی وصف ناشدنی علی فتح الله زاده پس از رکوردزنی جدید استقلال در لیگ برتر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از انتخاب علیرضا اکبرپور به عنوان سرمربی ماشین سازی، تعداد مربیان استقلالی لیگ برتر به عدد ۹ رسیده است.اتفاقی که واکنش جالب علی فتح الله زاده را در پی داشته است. مدیرعامل سابق آبی پوشان پایتخت از این موضوع بسیار خشنود است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، سرمربیان ۹ تیم لیگ برتری با انتخاب علیرضا اکبرپور به عنوان سرمربی ماشین سازی استقلالی هستند.فرهاد مجیدی، امیر قلعه نویی، سیدمهدی رحمتی، رسول خطیبی، علیرضا منصوریان، محمود فکری، جواد نکونام، ساکت الهامی و علیرضا اکبرپور ۹ سرمربی لیگ برتری هستند که سابقه حضور در استقلال را دارند. از این جمع خطیبی به عنوان یار کمکی استقلال را همراهی کرده بود و ساکت الهامی هم سابقه دستیاری فیروز کریمی را در استقلال دارد اما بقیه از قدمت بیشتری برخوردارند و سال ها در استقلال بازی یا مربیگری کرده اند.علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در واکنش به این قضیه گفت:واقعاً افتخار می کنم که این همه مربی استقلالی در لیگ برتر داریم همه این نفرات با شخص بنده کار کرده اند و در تیم هایی که من مدیر بودم، بازیکن یا مربی بودند و طبعاً از موفقیت آنها خوشحال می شوم. به نظر من نفرات دیگری هم از میان استقلالی های سابق می توانند به این جمع اضافه شوند. مثلا مهدی پاشازاده و سهراب بختیاری زاده که مدتی در لیگ برتر کار کردند.فتح الله زاده در ادامه افزود:این مسئله باعث می شود هر هفته شاهد تقابل جذاب مربیان استقلالی در لیگ برتر باشیم و واقعاً حضور این تعداد از مربیان استقلالی در لیگ بیستم مایه مباهات شخص بنده به عنوان یک استقلالی متعصب و البته همه هواداران باشگاه بزرگ استقلال است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خوشحالی وصف ناشدنی علی فتح الله زاده پس از رکوردزنی جدید استقلال در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×