روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ خبر خوش برای استقلال و فرهاد مجیدی پیش از دیدارهای حساس آسیایی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ خبر خوش برای استقلال و فرهاد مجیدی پیش از دیدارهای حساس آسیایی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ خبر خوش برای استقلال و فرهاد مجیدی پیش از دیدارهای حساس آسیایی

با منفی شدن تست کرونای مربی استقلال، آبی پوشان در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا از بحران کرونا عبور کردند.

نوشته خبر خوش برای استقلال و فرهاد مجیدی پیش از دیدارهای حساس آسیایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با منفی شدن تست کرونای مربی استقلال، آبی پوشان در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا از بحران کرونا عبور کردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های تیماستقلال یکی از چندین کرونایی این تیم بود که آخرین تست وی امروز منفی شد تا مشخص شود غلامپور هم کرونا را پشت سر گذاشته و به بهبودی کامل رسیده است.با بهبودی غلامپور، آبی پوشان که در آستانه سفر به عربستان و حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هستند، بحران کرونا را پشت سر گذاشتند تا با خیالی آسوده راهی جده شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ خبر خوش برای استقلال و فرهاد مجیدی پیش از دیدارهای حساس آسیایی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×