روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد حسین مولایی دست بردار پرسپولیس نیست ؛ استوری توهین‌آمیز معاون استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمد حسین مولایی دست بردار پرسپولیس نیست ؛ استوری توهین‌آمیز معاون استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمد حسین مولایی دست بردار پرسپولیس نیست ؛ استوری توهین‌آمیز معاون استقلال

معاون فرهنگی آبی ها با قیاس حریفان استقلال و پرسپولیس کنایه عجیبی به سرخ ها زد.

نوشته محمد حسین مولایی دست بردار پرسپولیس نیست ؛ استوری توهین آمیز معاون استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

معاون فرهنگی آبی ها با قیاس حریفان استقلال و پرسپولیس کنایه عجیبی به سرخ ها زد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از قرعه کشی جام حذفی و مشخص شدن حریف پرسپولیس در این جام هواداران استقلال کری خوانی هایی در فضای مجازی علیه پرسپولیس داشتند. خصوصا اینکه حریف آنها ذوب آهن بود و پیش از این هم برابر پیکان به میدان رفته بودند. در حالی که حریف پرسپولیس شاهین بندرعامری بود و سرخ ها پیش از آن هم برابر مس نوین قرار گرفته بودند. این ماجرا البته پیش از این هم سوژه هواداران آبی شده بود و آنها گروه سرخ ها در آسیا را در قیاس با گروه استقلال گروه بسیار راحت تری می دانستند. اما محمد حسین مولایی معاون فرهنگی استقلال که طی چند وقت اخیر یکی دو اظهار نظر دور از انتظار داشته دیشب با انتشار یک استوری کنایه آمیز پرسپولیس را در حد حریفانش دانست.استوری محمد حسین مولایی را می بینید که در آن پرسپولیس را هم قد حریفانش دانسته است. این در حالی است که محمد حسین مولایی معاون فرهنگی باشگاه است و به جز احترام به رقیب دیرینه او باید حرمت تیم هایی مانند شاهین بندرعامری را نگه دارد.در همه جای دنیا جام حذفی فرصتی است برای حضور تیم هایی از دسته های پایین تر و نفس برگزاری این جام همین است. حد و اندازه یک باشگاه را قرعه کشی در یک جام تعیین نمی کند اما جایگاه و اعتبار آدم ها حتما ارتباط مستقیمی با ادبیات آنها دارد.مولایی پیش از این هم با یک مثال ملانصرالدینی رفتار مدیران باشگاه پدیده را به او تشبیه کرده بود که با انتقادات فراوانی مواجه شده بود. شاید بهتر باشد معاون فرهنگی استقلال و مجری صداوسیما برای دیده شدن همان روش سابق را به کار گیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد حسین مولایی دست بردار پرسپولیس نیست ؛ استوری توهین‌آمیز معاون استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×