روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبری مهم برای استقلال و پرسپولیس ؛ سرنخ‌های جدید از جاسوسان رختکن" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبری مهم برای استقلال و پرسپولیس ؛ سرنخ‌های جدید از جاسوسان رختکن

ماجرای لو رفتن ترکیب تیم های استقلال و پرسپولیس کم کم برای مدیران دو تیم روشن می شود.

نوشته خبری مهم برای استقلال و پرسپولیس ؛ سرنخ های جدید از جاسوسان رختکن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ماجرای لو رفتن ترکیب تیم های استقلال و پرسپولیس کم کم برای مدیران دو تیم روشن می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در چند وقت اخیر بعضی از اخبار درون تیمی بعضی تیم های لیگ برتری مانند استقلال و پرسپولیس، لو می رود. برای مثال شب قبل مسابقه، ترکیب آن ها در صفحات مجازی منتشر می شود و مواردی که فقط اعضای تیم به آن دسترسی دارند عمومی می شود. پیگیری ها نشان می دهد مدیر یکی از دو تیم سرخابی، به شدت پیگیر قضیه شده است و به بعضی عوامل دخیل در ماجرا تذکر داده است.در همین رابطه ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس به طور رسمی اعلام کرد:«سمیعی برای برخورد با لو رفتن ترکیب، دستور ویژه داده است.»عوامل لو رفتن اطلاعات درون تیمی استقلال و پرسپولیس، با چند ایجنت سرشناس در ارتباط هستند. این ایجنت ها اخبار دریافتی را در جهت منافع خودشان منتشر می کنند. ایجنت ها بعد از کسب اطلاعات، آن را به گردانندگان صفحه مجازی خاص می فرستند تا منتشر شود. اعضای این صفحه بعد از لو رفتن ارتباط شان با ایجنت ها، اطلاعیه ای را منتشر کردند و سعی کردند اهالی رسانه را تهدید کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری مهم برای استقلال و پرسپولیس ؛ سرنخ‌های جدید از جاسوسان رختکن از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×