روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فکری دوباره به مربی محبوب استقلالی ها بدل می شود ؟ محبوب ما باش!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فکری دوباره به مربی محبوب استقلالی ها بدل می شود ؟ محبوب ما باش!

فکری در حالی به نیمکت نفت مسجد سلیمان برگشته که این هفته باید تیمش را آماده یک بازی سخت کند.

نوشته فکری دوباره به مربی محبوب استقلالی ها بدل می شود ؟ محبوب ما باش! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فکری در حالی به نیمکت نفت مسجد سلیمان برگشته که این هفته باید تیمش را آماده یک بازی سخت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمود فکری بعد از نیم فصل حضور روی نیمکت استقلال از هدایت آبی ها برکنار شد. سرمربی سابق استقلال بعداز استراحتی کوتاه هدایت تیم سابقش نفت مسجد سلیمان را بر عهده گرفت. کاپیتان سابق استقلال که هرگز نتوانست به عنوان یک مربی محبوب در بین هواداران این تیم مطرح شود حالا فرصت این دارد تا دست کم برای چند روز دوباره به مربی محبوب و آبی ها بدل شود.فکری این هفته در حالی روی نیمکت نفت خواهد نشست که این تیم باید در اصفهان به مصاف سپاهان برود. تیمی که با استقلال ۶ امتیاز و با پرسپولیس ۲ امتیاز اختلاف در صدر جدول ایجاد کرده است.فکری در صورتی که بتواند این هفته از سپاهان امتیاز بگیرد همزمان مربی محبوب سرخابی ها خواهد شد و البته دوباره در لیگ برتر خودی نشان خواهد داد. باید منتظر ماند و دید فکری میتواند تنور لیگ را دوباره داغ کند یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری دوباره به مربی محبوب استقلالی ها بدل می شود ؟ محبوب ما باش! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×