روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قول جذاب مهدی قایدی به هواداران استقلال ؛ منتظر غوغای باشوی آبی ها باشید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قول جذاب مهدی قایدی به هواداران استقلال ؛ منتظر غوغای باشوی آبی ها باشید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قول جذاب مهدی قایدی به هواداران استقلال ؛ منتظر غوغای باشوی آبی ها باشید

مهدی قایدی امروز به باشگاه استقلال رفت و صحبت هایی را به مدیران این باشگاه انجام داد.

نوشته قول جذاب مهدی قایدی به هواداران استقلال ؛ منتظر غوغای باشوی آبی ها باشید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی قایدی امروز به باشگاه استقلال رفت و صحبت هایی را به مدیران این باشگاه انجام داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی قایدی مهاجم تکنیکی استقلال که امروز به باشگاه استقلال رفته بود در این مورد به همکار ما گفت:خدا را شکر مشکل خاصی وجود ندارد و شرایط کلی استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مناسب است. من هم کرونا را پشت سر گذاشته ام و با آمادگی کامل در خدمت استقلال خواهم بود.از مهدی قایدی پرسیده شد آیا در بازی های آسیایی درخشش همیشگی را خواهید داشت که او گفت:شک نکنید که می خواهم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بترکانم و بهترین بازی ها را برای استقلال انجام بدهم. ما فقط برای سرگروهی به جد می رویم و مسلماً حریفان از نام استقلال هراس خواهند داشت.به مهدی گفتیم آیا برای تمدید قرارداد به باشگاه استقلال رفته بودی که جواب داد:نه من قرارداد دارم و مشکل خاصی از این نظر وجود ندارد.گفتنی است مسئولان باشگاه استقلال یکی دو ماه قبل به مهدی قول داده بودند که مبلغ قرارداد او را افزایش بدهند قولی که طبعاً باید برای فصل آینده عملی شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قول جذاب مهدی قایدی به هواداران استقلال ؛ منتظر غوغای باشوی آبی ها باشید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×