روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال و پرسپولیس ؛ تعداد مربیان سرخابی در لیگ؛ ۹ بر ۲ به سود استقلال !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال و پرسپولیس ؛ تعداد مربیان سرخابی در لیگ؛ ۹ بر ۲ به سود استقلال !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال و پرسپولیس ؛ تعداد مربیان سرخابی در لیگ؛ ۹ بر ۲ به سود استقلال !

با انتخاب علیرضا اکبرپور به عنوان سرمربی جدید تیم ماشین سازی تبریز اکنون حضور سرمربیان استقلالی در لیگ برتر به بیشترین حد نصاب رسیده است.

نوشته استقلال ۹ بر ۲ از پرسپولیس جلو زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با انتخاب علیرضا اکبرپور به عنوان سرمربی جدید تیم ماشین سازی تبریز اکنون حضور سرمربیان استقلالی در لیگ برتر به بیشترین حد نصاب رسیده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اکبرپور ستاره پیشین استقلال در اولین تجربه سرمربیگری لیگ برتری خود به نهمین سرمربی استقلالی این فصل مسابقات لیگ تبدیل شده است. پیش از حضور او روی نیمکت تیم زادگاهش، جواد نکونام، رسول خطیبی، ساکت الهامی، سید مهدی رحمتی، فرهاد مجیدی، امیر قلعه نویی، محمود فکری و علیرضا منصوریان سرمربیانی بودند که با سبقه استقلالی در مسابقات فصل جاری فعالیت داشتند.از بین این سرمربیان، خطیبی، قلعه نویی، نکونام و منصوریان بیشتر تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را داشته اند و مابقی نفرات از تجارب نسبتا کمتری نسبت به این سرمربیان برخوردار هستند. در واقع فصل جدید با حضور ۶ سرمربی استقلالی آغاز شده بود که جابه جایی ها موجب شد تا امروز سه سرمربی دیگر هم به جمع آنها اضافه شوند.به غیر از اکبرپور، فرهاد مجیدی و ساکت الهامی از ابتدای فصل جاری هدایت تیم لیگ برتری را بر عهده نداشتند. انتقال خطیبی به تراکتور باعث شد تا منصوریان که ابتدای فصل از این تیم جدا شده بود جانشین این سرمربی در آلومینیوم اراک شود؛ همین طور فرهاد مجیدی هم با استعفای فکری به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال معرفی شد.نکته قابل توجه این است که تعداد مربیان پرسپولیسی لیگ برتر نسبت به سال های گذشته کاهش چشمگیری داشته است؛ یحیی گل محمدی و مهدی تارتار از جمع بازیکنان سابق پرسپولیس تنها افرادی هستند که در این مقطع از لیگ بیستم سرمربیگری می کنند. گل محمدی که روی نیمکت پرسپولیس حضور دارد و تارتار نیز سرمربیگری پیکان تهران را بر عهده دارد. در سال های گذشته تعداد مربیان پرسپولیسی لیگ برتر بسیار بالاتر بود اما حالا استقلالی ها کار را از پرسپولیسی ها ربوده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال و پرسپولیس ؛ تعداد مربیان سرخابی در لیگ؛ ۹ بر ۲ به سود استقلال ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×