روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت ؛ خاطره جالب موسوی از دوران آلمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت ؛ خاطره جالب موسوی از دوران آلمان

علی موسوی یکی از مهاجم های گلزن استقلال بود که به لیگ آلمان رفت و در تیم های فورتنا کلن و بایر لورکوزن بازی کرد.

نوشته خاطره جالب ستاره استقلالی از دوران حضور در آلمان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علی موسوی یکی از مهاجم های گلزن استقلال بود که به لیگ آلمان رفت و در تیم های فورتنا کلن و بایر لورکوزن بازی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دیروز مهدی پاشازاده در شبکه سه خاطره جالبی از ماجرای خواب ماندن علی موسوی ستاره استقلالی در فورتنا کلن تعریف کرد. او گفت:«هر چه به فصل سرما نزدیک تر می شدیم علی بیشتر می خوابید. یک بار خواب مانده بود. با ساعت به تمرین آمد و به مربی ساعت را نشان می داد و ادای خوابیدن را در می آورد که ساعت خواب مانده و به خاطر همین او دیر آمده. مربی هم ساعت را گرفت و از ورزشگاه پرت کرد به خیابان!»حالا علی موسوی در این باره چیزهای جالب تری تعریف می کند.خاطره ای که مهدی پاشازاده تعریف کرد درست است؟علی موسوی گفت:کامل تعریف نکرده. من روز اولی که به فورتنا کلن رفتم، همه چیز عالی بود. هر بازی هم انجام می دادم، گل می زدم. در ۶ بازی متوالی برای تیم گل زدم. مدیرعامل فورتنا کلن اینقدر ذوق زده شده بود که گفت اگر همین طور به گلزنی ادامه دهی بلیت سفر به دور دنیا را برایت می گیرم که بروی همه جا را ببینی.بعد چه اتفاقی افتاد؟علی موسوی گفت:بعد از بازی ششم دیگر از من شناخت پیدا کرده بودند. یک بازی می خواستم به زمین بروم. حریف بازیکنی داشت از من سیاه تر. دیدم چپ چپ نگاه می کند. چند دقیقه بعد هم با شش استوک رفت روی پای من و نزدیک به یک ماه و نیم از میادین دور بودم. بعد هم که سوز و سرما آمد و باعث شد من دیگر علی سابق نشوم. در نیم فصل دوم سه گل بیشتر نزدم. در کل تعداد گل هایی که در لیگ و حذفی زدم ۱۱ گل بود. مهدی سرما را تعریف کرد ولی مصدومیتم را نگفت.ماجرای ساعت بردن سر تمرین چه بود؟علی موسوی گفت:می دانید که آنجا یک دقیقه دیر بروید یعنی فاجعه اتفاق افتاده. همه نیم ساعت قبل تمرین می آمدند من یک روز نیم ساعت بعد از تمرین رفتم! دیدم بازیکنان تمرین می کنند. مربی تیم هم نشسته بود روی توپ و وقتی من را دید، صورتش از عصبانیت قرمز شد. گفتم چکار کنم چکار نکنم ساعتم را نشانش دادم که یعنی این خواب مانده. ساعت را گرفت و طوری پرت کرد که رفت افتاد خیابان بغل ورزشگاه. گفت می دانی نیم ساعت دیر آمده ای یعنی چه؟ بنده خدا من را می شناخت. آخرش خندید.خاطره دیگری هم درباره دیر رفتن داری؟علی موسوی گفت:یک بار می خواستیم به اردو برویم. آنجا یک دقیقه دیر هم می رفتی یعنی فاجعه رخ داده. من یک دقیقه دیرتر رسیدم. دیدم هیچکس نیست. گفتم خب خداراشکر هنوز هیچکس نیامده و من نفر اول هستم. کلی منتظر ماندم گفتم ای بابا چرا نمی آیند؟ خیلی هم شاکی بودم که همه دیر کرده اند نگو یک دقیقه قبل از این که من برسم اتوبوس تیم رفته بود! من آخرین نفر بودم. دیدم خیلی وضع خراب است گفتم سرما خورده ام و نتوانستم بیایم!یعنی می گفتی سرماخورده ای ایراد نمی گرفتند؟علی موسوی گفت:اگر پایت در گچ هم بود باید سر تمرین می رفتی و فقط اگر سرما می خوردی می گفتند مشکلی نیست و در خانه بمان. من هم یکی دو بار گفتم سرما خوردم و در خانه استراحت کردم! آخر خیلی زود باید به باشگاه می رفتیم. راس ساعت ۵/۷ صبح باید می رسیدیم و صبحانه می خوردیم. یادم هست یک روز برف آمده بود. تراس خانه من پر از برف بود. در را باز کردم و گفتم خب خداراشکر با این وضعیت تمرین تعطیل است. فکر کردم مثل مدارس خودمان است! خلاصه با تاخیر رفتم سر تمرین دیدم همه با شورت و تی شرت دارند تمرین می کنند و تکل می زنند. آن وقت من دو تا گرمکن و دو تا شلوار پوشیده بودم. از سرما یخ زده بودم و نمی توانستم تکان بخورم!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یک دقیقه دیر رسیدم، اتوبوس تیم رفت ؛ خاطره جالب موسوی از دوران آلمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×