روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مربی پیشین استقلال همکاری دوباره با محمود فکری را نپذیرفت ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مربی پیشین استقلال همکاری دوباره با محمود فکری را نپذیرفت ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مربی پیشین استقلال همکاری دوباره با محمود فکری را نپذیرفت ؛ پارس فوتبال

در حالی که محمود فکری پس از قبول هدایت نفت مسجد سلیمان نام صمد مرفاوی را نیز در بین همکاران و دستیاران خود اعلام کرده بود، این مربی پیشین استقلال از همکاری دوباره با فکری انصراف داد.

نوشته مربی پیشین استقلال همکاری دوباره با محمود فکری را نپذیرفت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که محمود فکری پس از قبول هدایت نفت مسجد سلیمان نام صمد مرفاوی را نیز در بین همکاران و دستیاران خود اعلام کرده بود، این مربی پیشین استقلال از همکاری دوباره با فکری انصراف داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مربی پیشین استقلال از حضور در تیم نفتی و دستیاری محمود فکری منصرف شد.پس از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان، صمد مرفاوی، حنیف عمران زاده، سعید لطفی و هادی عسگری (آنالیزور) در کنار حمزه حدادی و داریوش صادقی (مربی دروازه بان ها) و احسان قاضی به عنوان دستیاران او در این تیم معرفی شدند.اما مرفاوی ضمن تماس با فکری انصراف خودش را از حضور روی نیمکت تیم نفت مسجد سلیمان اعلام کرد و به این ترتیب قرار است مربی دیگری پس از بررسی های لازم معرفی شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مربی پیشین استقلال همکاری دوباره با محمود فکری را نپذیرفت ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×