روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "موشکافی محمود فکری درباره دلایل جدایی خود از استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

موشکافی محمود فکری درباره دلایل جدایی خود از استقلال ؛ پارس فوتبال

محمود فکری در مورد اینکه اجازه ندادند کارش را در استقلال انجام دهد مدعی شد : "بعضی ها نیاز داشتند ما برویم تا آن ها بیایند و باشند و همه کارها را هم انجام دادند".

نوشته موشکافی محمود فکری درباره دلایل جدایی خود از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمود فکری در مورد اینکه اجازه ندادند کارش را در استقلال انجام دهد مدعی شد : “بعضی ها نیاز داشتند ما برویم تا آن ها بیایند و باشند و همه کارها را هم انجام دادند”. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمود فکری در مورد اینکه گفته بود، عده ای اجازه ندادند کارش را در استقلال انجام دهد، توضیحاتی داد و دوباره دست به افشاگری زد.محمود فکری در مورد قبول هدایت نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:شناخت کافی از تیم و فضای شهر داشتم. این تیم با مربیگری خودم به لیگ برتر صعود کرد به همین خاطر عِرقی به این تیم که نماینده بختیاری هاست دارم. دوست دارم سال های سال در لیگ برتر بماند. با توجه به فضای موجود احساس کردم می توانم کمک کنم و ان شاالله با کمک هم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط این تیم و مسائل مالی آن، گفت:در بحث مالی مسئولین قول هایی داده اند. ۵۰درصد پول بازیکنان طبق آنچه اطلاع دارم پرداخت شده است. قرار است از جانب مسئولین شهری و استانی همکاری بیشتری صورت بگیرد تا منابع و مسائل مالی تیم تامین شود. همچنین باشگاه امکانات خوبی در اختیار دارد و مشکلی نیست اما به هرحال در حد و اندازه خودش است و انتطار ما نباید بیش از حد باشد. ولی آنچه لازم است را مطمئنا انجام می دهند. باید تمام تلاش را به کار بگیریم تا با توجه به پتانسیل موجود، تیم نتایج خوبی کسب کند، جایگاه شایسته ای را به دست بیاورد و آخر فصل هم بدون دغدعه در لیگ برتر بماند.وی در خصوص کیفیت تیم نفت مسجدسلیمان عنوان کرد:بازیکنان خوبی جذب شده اند. مجتبی حسینی تیم خوبی را بسته و بازیکنان جوان و با انگیزه هستند. در نیم فصل اول نتایج خوبی هم گرفتند اما با رفتن حسینی در روندشان فاصله افتاد. ما تلاش می کنیم از پتانسیل بچه ها استفاده و بتوانیم بهترین کیفیت و شرایط را برایشان ایجاد کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.فکری در مورد اینکه آیا مطالبات باقی مانده ای از باشگاه استقلال دارد، گفت:مقداری از مطالبات مانده، بحث شکایت باشگاه نساجی از من مانده که اسماعیل خلیل زاده قول داده مرتفع شود.وی در خصوص اینکه آیا از باشگاه استقلال ناراحتی دارد، گفت:نه، مشکلی خاصی ندارم. همیشه به استقلال بدهکارم. حالا اتفاقاتی افتاده که بعدا همه متوجه می شوند. البته خیلی ها هم متوجه شدند و می دانند که چه اتفاقاتی افتاد. بعدا هم بیشتر متوجه می شوند که چه کارهایی با ما کردند.فکری در مورد اینکه گفته بود اجازه ندادند کارش را در استقلال انجام بدهد و چرا این اتفاق افتاد، اظهار داشت: بعضی ها نیاز داشتند ما برویم تا آن ها بیایند و باشند و همه کارها را هم انجام دادند.سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص اولین محک این تیم با هدایت او مقابل سپاهان گفت:ما برای ۱۱بازی باقی مانده آمدیم. چون اولین بازی سپاهان است نباید خودمان را کنار بکشیم و بگوییم ما نبودیم. ان شاالله در این ۱۱ بازی بتوانیم نتایج خوبی را به دست بیاوریم. سپاهان صدرنشین است و بازی سختی داریم اما اگر بازیکنان ما با همان کیفیت خودشان و با انگیزه وارد زمین شوند می توانیم امتیاز هم بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " موشکافی محمود فکری درباره دلایل جدایی خود از استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×