روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش خلیل زاده به اختلافات شدید در استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش خلیل زاده به اختلافات شدید در استقلال

اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: ما نفراتی را به سفر عربستان اعزام می کنیم که برای تیم مفید باشند.

نوشته واکنش خلیل زاده به اختلافات شدید در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: ما نفراتی را به سفر عربستان اعزام می کنیم که برای تیم مفید باشند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اسماعیل خلیل زاده پس از حضور در باشگاه استقلال توضیحاتی را برای خبرنگاران حاضر در سعادت آباد ارائه داد:بهتر است مدیرعامل باشگاه در خصوص مفاد جلسه صحبت کند.بحث تمدید قرارداد هروویه میلیچ بود و مذاکرات به جایی رسید که اکنون قرارداد در آستانه امضا و تمدید است. چند بازیکن دیگر هم در باشگاه حضور پیدا کردند و صحبت های لازم انجام و مشکلات برطرف شد.در خصوص تامین هزینه های سفر به عربستان هم باید بگویم حتما هزینه تامین شده که کاروان استقلال اعزام خواهد شد. اینکه گفته می شود استقلال با کاروانی ۶۰ نفره راهی عربستان می شود هم باید بدانید تعداد نفرات در شورای برون مرزی وزارت تایید می شود و علاوه بر اعضای تیم، نفراتی را اعزام می کنیم که برای تیم مفید باشند.دوباره در آستانه لیگ قهرمانان، شایعات شروع شد. مددی مدیرعامل باشگاه با قدرت به کارش به عنوان مدیرعامل باشگاه ادامه می دهد و هیچ اختلاف و مشکلی وجود ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش خلیل زاده به اختلافات شدید در استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×