روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری پیشکسوت استقلال از پشت پرده جدایی محمود فکری از جمع آبی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

افشاگری پیشکسوت استقلال از پشت پرده جدایی محمود فکری از جمع آبی ها

سعید لطفی ، پیشکسوت استقلال گفت : محمود فکری در استقلال از خودی ها ضربه خورد و وقتی او رفت یک شبه همه مشکلات حل شد .

نوشته افشاگری پیشکسوت استقلال از پشت پرده جدایی محمود فکری از جمع آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سعید لطفی ، پیشکسوت استقلال گفت : محمود فکری در استقلال از خودی ها ضربه خورد و وقتی او رفت یک شبه همه مشکلات حل شد . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سعید لطفی که قبلاً تجربه کار با محمود فکری در نفت مسجدسلیمان در لیگ یک را داشته در مورد اینکه آیا این تجربه به آن ها در فصل جاری کمک می کند یا خیر به خبرنگار ما گفت:ما با فرهنگ مسجدسلیمان آشنا هستیم و از آنجایی که من کرد هستم و آنها نیز بختیاری هستند از نظر قومیتی فاصله آنچنانی نداریم و جدا از این در آن یک سال و نیمی که با هم زندگی کردیم خیلی از آداب و رسوم آن ها را یاد گرفتم، انسان های بسیار مهربانی هستند و تنها دلخوشی شان تیم نفت است.او در همین باره ادامه داد:سال اولی که رفتیم تیم در خطر سقوط بود و می دیدیم که مردم چگونه دست و پا می زنند که این تیم نیفتد. بازیکنان جوانی داشتیم و ما با هزار مکافات کار کردیم اما برای سال بعد خودمان تیم را بستیم و خدا کمک کرد که توانستیم شرایط را مهیا کنیم و ۳۴ هفته صدر لیگ یک ایران بودیم و تمام رکوردها را شکستیم. موضوع خیلی دور از انتظار نیست و نفت را دوباره به آن شرایط اوجش بر می گردانیم.این مربی در مورد تجربه کار با محمود فکری با توجه به اینکه یک فصل پر حاشیه را در استقلال داشت و اینکه با توجه به شرایط نفت مسجدسلیمان از نظر جدول و حاشیه ای کمی پیچیده است و آیا می توانند این قضیه را مدیریت کنند یا خیر خاطر نشان کرد:متاسفانه آقای فکری در استقلال از خودی ها ضربه خورد چطور به محض اینکه او رفت یک شبه همه مشکلات برطرف شد؟ انسان به این موضوع شک می کند ولی در مسجدسلیمان ما قطعا تجربه سخت تر از این را داشتیم و در سال اولی که تیم داشت سقوط میکرد شرایط از الان خیلی بدتر بود. دورادور که این تیم را زیرنظر و با بچه هایشان ارتباط داشتم فهمیدم که مشکل این تیم بیشتر ذهنی است. نفت مسجدسلیمان بازیکنان با کیفیتی دارد و من فکر می کنم به امید خدا و با آقای فکری و کادر خیلی خوبش در اولین تعطیلی که به دست بیاوریم تیم را به شرایط نرمالش بر میگردانیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری پیشکسوت استقلال از پشت پرده جدایی محمود فکری از جمع آبی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×