روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تکلیف استقلال و تراکتور برای میزبانی آسیا چه می شود ؟ جلسه سرنوشت ساز

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تکلیف استقلال و تراکتور برای میزبانی آسیا چه می شود ؟ جلسه سرنوشت ساز" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تکلیف استقلال و تراکتور برای میزبانی آسیا چه می شود ؟ جلسه سرنوشت ساز

قرار است به زودی در خصوص ماجرای میزبانی تیمهای عربستانی وایرانی از هم تصمیم گیری شود.

نوشته تکلیف استقلال و تراکتور برای میزبانی آسیا چه می شود ؟ جلسه سرنوشت ساز اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قرار است به زودی در خصوص ماجرای میزبانی تیمهای عربستانی وایرانی از هم تصمیم گیری شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که ۸ تیم نهایی لیگ قهرمانان در منطقه غرب مشخص شده است اما هنوز تکلیف میزبانی استقلال و محل برگزاری دیدار تراکتور و النصر روشن نیست.نتایج قرعه کشی خبر از تقابل دو نماینده عربستان برابر تیم های ایرانی می دهد تا جاییکه النصر باید از تراکتور پذیرایی کند و الهلال هم مهمان استقلال است.الریاضیه در این خصوص نوشت:کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیم نهایی خود را درباره این دو دیدار نگرفته است و هنوز معلوم نیست که آیا این دو بازی در زمین بی طرف برگزار می شود و یا اینکه به صورت رفت و برگشت و به میزبانی هر دو کشور خواهد بود.ویندسور جان دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد که این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد و قرار است که در جلسه بعدی درباره آن گفت وگو و تصمیم گیری شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تکلیف استقلال و تراکتور برای میزبانی آسیا چه می شود ؟ جلسه سرنوشت ساز از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×