روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شوک اسماعیل خلیل زاده برای هواداران استقلال ؛ پرونده باز یک شکایت جنجالی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شوک اسماعیل خلیل زاده برای هواداران استقلال ؛ پرونده باز یک شکایت جنجالی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شوک اسماعیل خلیل زاده برای هواداران استقلال ؛ پرونده باز یک شکایت جنجالی

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را به زودی باز خواهیم کرد.

نوشته شوک اسماعیل خلیل زاده برای هواداران استقلال ؛ پرونده باز یک شکایت جنجالی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را به زودی باز خواهیم کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اسماعیل خلیل زاده در مورد جدایی فراز کمالوند از کادر فنی استقلال در گفت و گویی تلویزیونی اظهار داشت:ابتدا این را بگویم که من چند روزی است که به ویروس کرونا برای بار دیگر مبتلا شدم و دوران قرنطینه را سپری می کنم.وی ادامه داد:فراز کمالوند خیلی برای استقلال زحمت کشید. او عاشق استقلال است و او با محبت آمد و با محبت هم رفت. امیدوارم هر جا که هست موفق باشد.وی در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه در پی شکایت لکیچ مربی سابق این باشگاه افزود:وکیل این مربی که ما را محکوم کرده همان وکیل شفر بود. او با ما بازی می کند. ما طی این چند روز پنجره نقل و انتقالات را باز خواهیم کرد.اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا کسی قرار است جایگزین فراز کمالوند در استقلال شود، اضافه کرد:الان اطلاعی در این زمینه ندارم. باید با فرهاد مجیدی صحبت کنیم و بعد در این باره تصمیم بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شوک اسماعیل خلیل زاده برای هواداران استقلال ؛ پرونده باز یک شکایت جنجالی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×