روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حمله تند کربکندی به سازمان لیگ به خاطر تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حمله تند کربکندی به سازمان لیگ به خاطر تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حمله تند کربکندی به سازمان لیگ به خاطر تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در مورد تعویق زمان بازی با استقلال واکنش نشان داد.

نوشته حمله تند کربکندی به سازمان لیگ به خاطر تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در مورد تعویق زمان بازی با استقلال واکنش نشان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رسول کربکندی در خصوص اعلام رسمی تعویق زمان بازی استقلال با ذوب آهن از سوی سهیل مهدی اظهار داشت:این موضوع به صورت غیر رسمی به اطلاع ما رسیده بود ولی چون به طور رسمی اعلام نشده بود ما هم واکنش رسمی نداشتیم ولی حالا باید در هیات مدیره تشکیل جلسه بدهیم و در این خصوص تصمیم گیری شود و واکنش نشان دهیم.رسول کربکندی در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود در صورت تعویق زمان بازی این تیم مقابل استقلال در زمین حاضر نمی شوند، گفت:همانطور که گفتم باید در باشگاه تشکیل جلسه بدهیم و در این مورد تصمیم گیری شود و پس از آن واکنش رسمی خودمان را نسبت به چنین موضوعی اعلام می کنیم ولی به هر جهت باید بگوییم به این شکل نمی شود فوتبال را اداره کرد و مسئولان سازمان لیگ به نوعی بله قربان گوی استقلال و پرسپولیس هستند و ظاهراً لیگ بر اساس منافع این دو باشگاه برنامه ریزی می شود و به سایر باشگاه ها توجهی نمی شود.رسول کربکندی سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن اضافه کرد:تصور ما این بود که با تغییر رییس فدراسیون شرایط اداره فوتبال ایران تغییر خواهد کرد ولی در عمل مشاهده می کنیم که فرق چندانی صورت نگرفته است. برنامه ای که قبل از مسابقات آسیایی خودشان اعلام کردند را تغییر می دهند و دلیلش هم مشخص نیست. تیم ما چند هفته بدون بازی بوده و در این شرایط سخت اردوهای سنگین ۳-۴ روزه گذاشتیم تا بازیکنان از شرایط بازی خارج نشوند و نگه داشتن تیم در شرایط بازی به این صورت خیلی سخت است. تیم ما هم در شرایطی نیست که بیخیال بازی ها شود و شرایط حساسی داریم ولی حالا که پرواز چارتر و هتل و زمین رزرو کردیم می گویند زمان بازی تغییر کرده است.کربکندی در پایان گفت:چند روز دیگر بازی های تیم ملی است و امسال درگیر انتخابات هستیم و نمی دانم در این شرایط اصلا چطور می خواهند لیگ را تمام کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمله تند کربکندی به سازمان لیگ به خاطر تعویق زمان بازی ذوب آهن و استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×