روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استفاده استقلال از میلیچ غیرقانونی است ؟ ادعای جنجالی عربستانی‌ها در خصوص استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استفاده استقلال از میلیچ غیرقانونی است ؟ ادعای جنجالی عربستانی‌ها در خصوص استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استفاده استقلال از میلیچ غیرقانونی است ؟ ادعای جنجالی عربستانی‌ها در خصوص استقلال

به نظر می رسد عربستانی ها این بار در تلاشند تا ماجرای سال گذشته پرسپولیس و النصر را به نوعی دیگر برای الاهلی و استقلال تکرار کنند.

نوشته استفاده استقلال از میلیچ غیرقانونی است ؟ ادعای جنجالی عربستانی ها در خصوص استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به نظر می رسد عربستانی ها این بار در تلاشند تا ماجرای سال گذشته پرسپولیس و النصر را به نوعی دیگر برای الاهلی و استقلال تکرار کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال رد حالی موفق شد در نهایت از گروه مرگ صعود خود را به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا جشن بگیرد که حالا برخی از رسانه های عربی و البته در راس آنها خبرنگار مشهور این کشور ماجرای فسخ قرارداد میلیچ با استقلال و حضور دوباره او در این تیم را بازتاب داده اند.نواف الاسیوی خبرنگار مطرح عربستانی در یک توییت نوشته که استقلال از میلیچ مدافع کروات خود به صورت غیرقانونی استفاده کرده است و این بازیکن پیش از بازگشت دوباره به استقلال با این تیم فسخ کرده است.به نظر می رسد عربستانی ها این بار در تلاشند تا ماجرای سال گذشته پرسپولیس و النصر را به نوعی دیگر برای الاهلی و استقلال تکرار کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استفاده استقلال از میلیچ غیرقانونی است ؟ ادعای جنجالی عربستانی‌ها در خصوص استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×