روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هادی طباطبایی دلیل موفقیت استقلال را فاش کرد ؛ رمز پیروزی شاگردان مجیدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هادی طباطبایی دلیل موفقیت استقلال را فاش کرد ؛ رمز پیروزی شاگردان مجیدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هادی طباطبایی دلیل موفقیت استقلال را فاش کرد ؛ رمز پیروزی شاگردان مجیدی

هادی طباطبایی دروازه بان سال های نه چندان دور استقلال نمایش شاگردان مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را تحسین کرد و گفت که این تیم وحدت تاکتیکی داشت.

نوشته هادی طباطبایی دلیل موفقیت استقلال را فاش کرد ؛ رمز پیروزی شاگردان مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هادی طباطبایی دروازه بان سال های نه چندان دور استقلال نمایش شاگردان مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را تحسین کرد و گفت که این تیم وحدت تاکتیکی داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هادی طباطبایی در گفت وگویی در خصوص عملکرد تیم های ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:تیم های کشورمان عملکرد خوبی داشتند و خوشبختانه موفقیت خوبی کسب کردند. نمایندگان ایران انسجام خوبی داشتند و قدرت بدنی آنها مثال زدنی بود. مهمترین ویژگی بازیکنان ایرانی، کار فردی آنهاست که در هر رقابتی همیشه تعیین کننده است.وی با بیان اینکه کار گروهی در نمایندگان کشورمان حرف اول را می زد، تصریح کرد:این موضوع نشان داد که تیم های ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خوب کار کرده اند. امیدوارم درخشش تیم های ما در آسیا در سطح ملی هم تداوم داشته باشد و این موفقیت می تواند به رشد فوتبال ایران کمک کند.هادی طباطبایی دروازه بان پیشین استقلال درخصوص نمایش این تیم در رقابت های آسیایی گفت:تغییرات کادر فنی و حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال، شرایط روانی خوبی برای بازیکنان رقم زد و مشخص بود که آنها از لحاظ بدنی، در شرایط خوبی قرار داشتند. وحدت تاکتیکی و هماهنگی خوبی نزد بازیکنان ایجاد شده بود و استقلال از لحاظ فنی، سطح باکیفیتی داشت. نقش قایدی بسیار موثر بود و با توجه به اینکه ستاره ها تعیین کننده هستند، استقلال در مرحله گروهی بازی های چشم نوازی ارائه کرد.هادی طباطبایی در مورد دیدار استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد:استقلال در این دوره، در گروه سختی قرار داشت و حضور تیم های باکیفیت در گروه C، کار آبی پوشان را دشوار کرده بود. برای بازی با الهلال فرصت بیشتری وجود دارد و تیم می تواند با آمادگی کامل و حفظ هماهنگی خود به مصاف الهلال برود. باید از همین امروز برای این مسابقه برنامه ریزی کرد اگر چه شاید همین امروز هم دیر باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هادی طباطبایی دلیل موفقیت استقلال را فاش کرد ؛ رمز پیروزی شاگردان مجیدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×