روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش خاص فرشاد ماجدی به جدایی فراز از استقلال و اظهارات آتشین علیه داوری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش خاص فرشاد ماجدی به جدایی فراز از استقلال و اظهارات آتشین علیه داوری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش خاص فرشاد ماجدی به جدایی فراز از استقلال و اظهارات آتشین علیه داوری

فرشاد ماجدی مربی تیم فوتبال استقلال عقیده دارد دو سوت اشتباه کار این تیم را در مرحله گروهی سخت کرده است.

نوشته واکنش خاص فرشاد ماجدی به جدایی فراز از استقلال و اظهارات آتشین علیه داوری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشاد ماجدی مربی تیم فوتبال استقلال عقیده دارد دو سوت اشتباه کار این تیم را در مرحله گروهی سخت کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشاد ماجدی مربی تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت این تیم به تهران درباره حضور موفق آبی ها در مرحله گروهی و صعود به مرحله بعدی گفت:از استقلال همیشه انتظار می رود که کارهای بزرگ انجام دهد و امسال نیز نشان دادیم که تیم ما شخصیت بسیار بالایی دارد؛ شخصیت بالای استقلال و احیای این شخصیت یکی از موضوعاتی بود که آقای مجیدی از ابتدای حضور خود به آن اشاره کرد و نتیجه آن را در آسیا دیدیم.فرشاد ماجدی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:اگر اتفاقات بازی با الدحیل رخ نمی داد، کار برای ما به روز آخر نمی کشید و حضور خود را قطعی کرده بودیم اما دیدید که ۲ سوت اشتباه که سرنوشت تیم ما را تغییر داد در نبود سیستم وار، تا چه اندازه می توانست دردسر ساز باشد. در نهایت شکر خدا توانستیم از مرحله سخت گروهی راهی مرحله بعد شویم و حالا با وجود خستگی، تمام تمرکز ما روی مسابقات لیگ و جام حذفی است.فرشاد ماجدی مربی تیم فوتبال استقلال که در تجربه های قبلی نیز در کنار سرمربی آبی ها حضور داشت درباره تغییرات در کادر این تیم افزود:مجیدی کاملا با علم روز فوتبال جلو میرود و در شبانه روز وقت زیادی صرف مطالعه مقالات و دستاوردهای جدید فوتبال دنیا صرف می کند . در این ٣ ماه هم آقای کمالوند بعنوان مشاور در کنار ما بود نظرات مشورتی خود را به اقای مجیدی میداد. حال که تصمیم گرفته به سایپا بپیوندد برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم و باید بدانیم که جدایی افراد در کار مجیدی تاثیر ندارد. در استقلال تصمیمات فنی مانند طراحی تمرین ، اجرای تمرینات ، اتخاذ تاکتیکها و روش بازی توسط مجیدی انجام می شود و وی در این میان به شدت حساس است که موارد به درستی و دقیق اجرا شود .

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش خاص فرشاد ماجدی به جدایی فراز از استقلال و اظهارات آتشین علیه داوری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×