روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هشدار جدی به استقلال درباره الهلال ؛ این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هشدار جدی به استقلال درباره الهلال ؛ این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هشدار جدی به استقلال درباره الهلال ؛ این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست

حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تغییرات گسترده برای آن بازی آماده خواهد شد.

نوشته هشدار جدی به استقلال درباره الهلال ؛ این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تغییرات گسترده برای آن بازی آماده خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سایت المدینه عربستان در گزارشی به شرایط الهلال بعد از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده و اینکه این تیم تا آستانه بازی با استقلال ، شاهد تغییرات زیادی خواهد بود.اولین تغییر و شاید مهمترین تغییر باشگاه عربستانی، استخدام یک سرمربی جدید است و همانطور که در خبرها خواندید سران الهلال فردا با ژوزه مورایس پرتغالی جلسه دارند تا درباره همکاری با او، با دستیار ژوزه مورینیو در اینتر و رئال مادرید و چلسی به توافق نهایی برسند.طبق نوشته رسانه عربستانی، جدایی بافتیمبی گومیس از الهلال قطعی است و گزینه جانشینی این مهاجم گلزن کسی نیست جز موسی مارگا که در پورتو همبازی مهدی طارمی است و طبق ادعای رسانه های پرتغالی، با قراردادی سه ساله و دستمزد سالانه ۵ میلیون یورو، در تابستان راهی خاورمیانه خواهد شد.به جز مارگا، چند بازیکن خارجی سطح بالای دیگر هم مورد توجه تیم عربستانی قرار دارند که فعلا اشاره ای به نام آنها نشده است.علیرغم صعود الهلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، هوداران تیم عربستانی از نمایش تیمشان در مرحله گروهی این تورنمنت راضی نبودند و اعتراض آنها به شرایط تیمشان باعث شده که سران باشگاه عربستانی، به دنبال تغییرات مدیریتی هم در تیمشان باشند.به این نکته اشاره کنیم که مهمترین هدف فعلی تیم عربستانی حریف استقلال ، قهرمانی در لیگ کشورش است و این تیم که رقبای سرسختی مثل الشباب و الاتحاد دارد، امیدوار است در ۵ هفته پایانی این رقابتها نتایج خوبی بگیرد و قهرمانی در لیگ حرفه ای عربستان را جشن بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هشدار جدی به استقلال درباره الهلال ؛ این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×