روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین خبر از مصدومیت محمد نادری در استقلال و رسیدن او به دربی پایتخت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آخرین خبر از مصدومیت محمد نادری در استقلال و رسیدن او به دربی پایتخت

محمد نادری ستاره استقلال که در لیگ قهرمانان آسیا مصدوم شد و دو بازی آخر تیمش را از دست داد، در دو روز آینده برای مشخص شدن آخرین شرایطش و همچنین رسیدن به دربی پایتخت، تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت.

نوشته آخرین خبر از مصدومیت محمد نادری در استقلال و رسیدن او به دربی پایتخت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد نادری ستاره استقلال که در لیگ قهرمانان آسیا مصدوم شد و دو بازی آخر تیمش را از دست داد، در دو روز آینده برای مشخص شدن آخرین شرایطش و همچنین رسیدن به دربی پایتخت، تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نادری برای مشخص شدن وضعیت مصدومیتش تا ۲ روز آینده باید تست های پزشکی نهایی خود را پشت سر بگذارد.محمد نادری، بازیکن تیم فوتبال استقلال در جریان هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به علت آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ، دو بازی هفته آخر آبی پوشان را مقابل الاهلی عربستان و الشرطه عراق از دست داد.بعد از این مصدومیت کادر پزشکی اقدامات لازم را برای برطرف کردن آسیب دیدگی این بازیکن انجام داده است و هم چنان نادری دوره فیزیوتراپی خود را می گذراند.قرار است در ۲ روز آینده تست های پزشکی نهایی این بازیکن گرفته شود تا مشخص شود این بازیکن می تواند به دیدار مقابل ذوب آهن برسد یا خیر.استقلال در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، یک شنبه هفته آینده به مصاف تیم فوتبال ذوب آهن می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از مصدومیت محمد نادری در استقلال و رسیدن او به دربی پایتخت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×