روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آغاز تلاش استقلال برای میزبانی از الهلال در لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آغاز تلاش استقلال برای میزبانی از الهلال در لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آغاز تلاش استقلال برای میزبانی از الهلال در لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال

حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال خبر داد که این باشگاه برای به دست آوردن میزبانی از الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اقدامات اولیه را انجام داده است.

نوشته آغاز تلاش استقلال برای میزبانی از الهلال در آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال خبر داد که این باشگاه برای به دست آوردن میزبانی از الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اقدامات اولیه را انجام داده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال درخواست خود برای میزبانی مقابل الهلال عربستان را ارائه کرده است.بعد از صعود آبی های پایتخت به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد که استقلال باید در مرحله یک هشتم نهایی مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد. از این رو بحث میزبانی این مسابقه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.در این خصوص باشگاه استقلال برای میزبانی مقابل الهلال عربستان در دو بازی رفت و برگشت اقدام کرده است.حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در این خصوص گفت:خودمان هم در تلاش هستیم در بازی با الهلال سربلند خارج شویم. امیدوار هم هستیم بازی در ایران برگزار شود و کارهای اولیه را در این مورد انجام دادیم. امیدوارم اقدامات ما به نتیجه برسد.باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا بالاخره میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را به یک تیم ایرانی می دهد یا اینکه بازهم مثل دور گروهی اتفاقات عجیبی رخ می دهد و نمایندگان ایران باید در کشورهای دیگر به میدان بروند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آغاز تلاش استقلال برای میزبانی از الهلال در لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×