روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گزینه‌ای جدید برای جانشینی فراز کمالوند در استقلال تهران ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "گزینه‌ای جدید برای جانشینی فراز کمالوند در استقلال تهران ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

گزینه‌ای جدید برای جانشینی فراز کمالوند در استقلال تهران ؛ پارس فوتبال

پس از جدایی فراز کمالوند و پیوستن او به سایپا، فرهاد مجیدی دنبال استخدام یک مربی خارجی به عنوان دستیار خود است و گزینه جدید او نیز جیری ساناک دستیار پیشین شفر در استقلال است.

نوشته گزینه ای جدید برای جانشینی فراز کمالوند در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از جدایی فراز کمالوند و پیوستن او به سایپا، فرهاد مجیدی دنبال استخدام یک مربی خارجی به عنوان دستیار خود است و گزینه جدید او نیز جیری ساناک دستیار پیشین شفر در استقلال است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی استقلال تاکید به جذب دستیار خارجی برای کادر فنی اش دارد.بعد از جدایی فراز کمالوند از استقلال فرهاد مجیدی در تلاش است تا یک دستیار خارجی را کادر فنی خود اضافه کند. بعد از احتمال حضور دستیار اسپانیایی که موردتایید مجیدی است حالا یک گزینه دیگر هم به لیست فرهاد اضافه شده است.گفته می شود یکی از گزینه هایی که به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده، دستیار سابق وینفرد شفر سرمربی سابق آبی های تهران ،جیری ساناک است. مربی که در لیگ هفدهم در کادر فنی استقلال حضور داشت اما بعد از آن و برای لیگ هجدهم از این تیم جدا شد. حالا این مربی که بین بازیکنان آبی ها چهره محبوبی هم هست، به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده و اگر سرمربی آبی ها تایید کند، او برای عقد قرارداد به ایران می آید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گزینه‌ای جدید برای جانشینی فراز کمالوند در استقلال تهران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×