روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آخرین خبر از تمدید قرارداد ستاره خارجی با استقلال و اختلاف طرفین ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین خبر از تمدید قرارداد ستاره خارجی با استقلال و اختلاف طرفین ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آخرین خبر از تمدید قرارداد ستاره خارجی با استقلال و اختلاف طرفین ؛ پارس فوتبال

در حالی که مدت هاست هروویه میلیچ به ایران برگشته و مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال ادامه می دهد، طرفین هنوز در برخی موارد از جمله مدت قرارداد با هم اختلاف دارند.

نوشته آخرین خبر از تمدید قرارداد ستاره خارجی با استقلال و اختلاف طرفین اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که مدت هاست هروویه میلیچ به ایران برگشته و مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال ادامه می دهد، طرفین هنوز در برخی موارد از جمله مدت قرارداد با هم اختلاف دارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال هنوز قرارداد هروویه میلیچ را تمدید نکرده است.از باشگاه استقلال خبر می رسد هنوز بر سر برخی از مفاد با میلیچ اختلافاتی وجود دارد و به نظر می رسد در این میان حق با آبی ها است. مدافع کروات حدود ۳۳ سال سن دارد و خواستار تمدید دو ساله قرار داده است در حالی که استقلال می گوید قرارداد این مدافع باید به مدت یکسال تمدید شود.با توجه به سن میلیچ به نظر می رسد در این میان حق با آبی های تهران باشد و میلیچ اگر خواهان ماندن در این تیم است، باید با درخواست باشگاه استقلال کنار بیاید.البته عده ای معتقدند طرفین بر سر مسائل مالی هم اختلاف دارند که این مسئله را با آبی ها به صورت علنی تایید نمی کنند اما سخنگوی باشگاه گفت بر سر برخی مفاد با میلیچ اختلافاتی داریم.در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در پست دفاع چپ محمد نادری به مراتب بهتر از میلیچ بازی کرد که البته مصدوم شد و بازی های آخر را از دست داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از تمدید قرارداد ستاره خارجی با استقلال و اختلاف طرفین ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×