روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اولین واکنش مهاجم ناکام و پیشین پرسپولیس به شایعه جدایی از استقلال + سند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اولین واکنش مهاجم ناکام و پیشین پرسپولیس به شایعه جدایی از استقلال + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اولین واکنش مهاجم ناکام و پیشین پرسپولیس به شایعه جدایی از استقلال + سند

در حالی که حذف برخی پست های مربوط به استقلال در صفحه آرمان رمضانی در فضای مجازی، شایعه جدایی او از آبی ها را قوت بخشیده بود، این بازیکن این شایعات را با انتشار یک استوری تکذیب کرد.

نوشته اولین واکنش مهاجم ناکام و پیشین پرسپولیس به شایعه جدایی از استقلال + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که حذف برخی پست های مربوط به استقلال در صفحه آرمان رمضانی در فضای مجازی، شایعه جدایی او از آبی ها را قوت بخشیده بود، این بازیکن این شایعات را با انتشار یک استوری تکذیب کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهاجم استقلال، توضیحاتی را در خصوص اقدام غیرمنتظره اش در اینستاگرام منتشر کرد.آرمان رمضانی مهاجم سابق پرسپولیس که در نیم فصل از این تیم جدا شو به جمع شاگردان فرهاد مجیدی پیوست در اقدامی جنجالی به یک باره تمام عکس های خود با پیراهن آبی را از صفحه اینستاگرامش پاک کرد.این کار رمضانی حرف و حدیث های فراوانی را در فضای مجازی و کانال های هواداری به را انداخت تا اینکه این مهاجم جوان سرانجام به این اتفاق واکنش نشان داد.رمضانی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین واکنش مهاجم ناکام و پیشین پرسپولیس به شایعه جدایی از استقلال + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×