روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جوسازی جدید سعودی ها این بار برای استقلال + سند ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جوسازی جدید سعودی ها این بار برای استقلال + سند ؛ پارس فوتبال

نواف الآسیوی خبرنگار مشهور عربستانی به تبع از خبرهای دریافتی از ایران، علیه استقلال توئیت زده است و مدعی شده که حضور میلیچ مدافع کروات آبی ها در لیگ قهرمانان به دلیل فسخ قرارداد، غیر قانونی بوده است.

نوشته جوسازی جدید سعودی ها این بار برای استقلال + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نواف الآسیوی خبرنگار مشهور عربستانی به تبع از خبرهای دریافتی از ایران، علیه استقلال توئیت زده است و مدعی شده که حضور میلیچ مدافع کروات آبی ها در لیگ قهرمانان به دلیل فسخ قرارداد، غیر قانونی بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : خبرنگار مشهور عربستانی یک ادعای جنجالی در خصوص حضور هروویه میلیچ در لیگ قهرمانان آسیا مطرح کرده استمرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شنبه به پایان رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. حالا رسانه های عربی در حال مطرح کردن یک موضوع عجیب هستند.موضوع فسخ قرارداد هروویه میلیچ با استقلال یکی از بحث هایی بود که برای ماه های زیادی در فوتبال ایران مطرح می شد و حالا پس از حذف نماینده عربستان یعنی الاهلی، بار دیگر این موضوع در رسانه های عربستانی مطرح شده است.نواف الاسیوی، خبرنگار عربستانی این خبر را منتشر کرده و نوشته حضور هروویه میلیچ در بازی های آسیایی غیرقانونی بوده و استقلال باید از رقابت ها حذف شود. شنیده می شود الاهلی و الدحیل، دو تیم همگروهی استقلال در حال پیگیری این موضوع این هستند. باید دید در نهایت این موضوع به کجا ختم خواهد شد.عربستانی ها در تلاش هستند به نوعی ماجرای سال گذشته النصر عربستان و پرسپولیس را بار دیگر تکرار کنند. عربستانی ها پیش از این هم بارها نشان دادند در فوتبال آسیا به مراتب نفوذ بیشتری نسبت به ایران دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جوسازی جدید سعودی ها این بار برای استقلال + سند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×