روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آمار افتضاح خط دفاع الهلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آمار افتضاح خط دفاع الهلال

تیم الهلال عربستان با آمار ضعیف خط دفاعی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده و باید به مصاف استقلال برود .

نوشته خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آمار افتضاح خط دفاع الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم الهلال عربستان با آمار ضعیف خط دفاعی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده و باید به مصاف استقلال برود . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : الهلال در شرایطی حریف استقلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان شد که اگر بازی الدحیل و الاهلی در گروه سوم برنده داشت، این تیم از آسیا حذف می شد منتهی تیم سرشناس عربستانی با خوش شانسی توانست به عنوان یکی از سه تیم برتر دوم، راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.رسانه الریاضیه عربستان در گزارشی به این نکته اشاره کرده که الهلال آماری ضعیف در مرحله گروهی ثبت کرد و با دریافت ۹ گل در ۶ بازی و کسب ۱۰ امتیاز، توانست به مرحله حذفی صعود کند.این ضعیفترین آمار دفاعی الهلال در چند فصل اخیر حضورش در لیگ قهرمانان بوده و حتی در فصل ۲۰۱۸ که این تیم با کسب ۲ امتیاز، قعرنشین گروه D شد، تعداد گلهای خورده کمتری نسبت به این فصل داشت و در ۶ بازی، ۷ گل دریافت کرد.به این نکته هم اشاره کنیم که در فصل ۲۰۱۴، الهلال در شرایطی توانست از مرحله گروهی صعود کند که در ۶ بازی فقط ۹ امتیاز کسب کرد منتهی در آن دوره هم تعداد گلهای خورده این تیم، کمتر از فصل ۲۰۲۱ بود و الهلال با ۷ گل خورده، مرحله گروهی را به پایان رساند.استقلال باید با در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آمار افتضاح خط دفاع الهلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×