روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ممنوعیت جدید در استقلال ؛ اقدام عجیب مظاهری و مرادمند کار دست بازیکنان داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ممنوعیت جدید در استقلال ؛ اقدام عجیب مظاهری و مرادمند کار دست بازیکنان داد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ممنوعیت جدید در استقلال ؛ اقدام عجیب مظاهری و مرادمند کار دست بازیکنان داد

چند شب پیش مرادمند و مظاهری در نیمه شب در کلاب هاوس حاضر شدند و حالا باشگاه استقلال حضور بازیکنان در کلاب هاوس را ممنوع کرده است.

نوشته ممنوعیت جدید در استقلال ؛ اقدام عجیب مظاهری و مرادمند کار دست بازیکنان داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

چند شب پیش مرادمند و مظاهری در نیمه شب در کلاب هاوس حاضر شدند و حالا باشگاه استقلال حضور بازیکنان در کلاب هاوس را ممنوع کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امروز خبری مبنی بر ممنوعیت حضور اعضای تیم فوتبال استقلال در کلاب هوس منتشر شد که ظاهرا مدیران باشگاه برای این مساله دلیل مشخصی داشته اند.ماجرا به حضور استقلالی ها در عربستان برمی گردد که محمد حسین مرادمند و رشید مظاهری تا دم صبح در یک گروه کلاب هوس حضور داشتند و در مورد استقلال پاسخ هواداران این باشگاه را می دادند.بعد از این اتفاق فرهاد مجیدی به این ۲ بازیکن تذکر جدی داد و در بازگشت به تهران از مدیران این استقلال درخواست کرد که حضور در کلاب هوس را برای بازیکنان این تیم ممنوع کند.در حال حاضر هیچکدام از بازیکنان حق حضور در کلاب هوس را ندارند تا اتفاق های اینچنینی تکرار نشود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ممنوعیت جدید در استقلال ؛ اقدام عجیب مظاهری و مرادمند کار دست بازیکنان داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×