روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش سخنگوی استقلال به شایعه خطرناک درباره احمد مددی ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش سخنگوی استقلال به شایعه خطرناک درباره احمد مددی ؛ پارس فوتبال

اخیرا شایعه عجیبی درباره احمد مددی مبنی بر دو تابعیتی بودن وی منتشر شده است. شایعه ای که سخنگوی استقلال به آن واکنش نشان داده است. حجت نظری مدعی شده است در این زمینه، معاون وزارت ورزش استعلامات لازم را گرفته است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

نوشته واکنش سخنگوی استقلال به شایعه خطرناک درباره احمد مددی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اخیرا شایعه عجیبی درباره احمد مددی مبنی بر دو تابعیتی بودن وی منتشر شده است. شایعه ای که سخنگوی استقلال به آن واکنش نشان داده است. حجت نظری مدعی شده است در این زمینه، معاون وزارت ورزش استعلامات لازم را گرفته است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، سخنگوی استقلال می گوید احمد مددی مدیرعامل این باشگاه تابعیت مضاعفی ندارد.هفته گذشته بود که یکی از رسانه ها طی گزارشی مدعی شد که یکی از مدیران باشگاه های پرطرفدار لیگ برتر تابعیت کشور کانادا را دارد و طبق قانون مدیریت در باشگاه های دولتی این مساله غیرقانونی است.بعد از پیگیری ها مشخص شد که منظور آن رسانه احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال بوده است. حالا مسئولان استقلال این مساله را رد می کنند.حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مددی تابعیت مضاعف بر ایران دارد، گفت:من از خود مددی این موضوع را سوال کردم و او صراحتا مساله را تکذیب کرد.وی افزود:با توجه به قوانین کشوری کسی که سمتی را قبول می کند در موردش استعلاماتی صورت می گیرد و نهادهای نظارتی در این خصوص استعلام خواهند کرد. در مورد آقای مددی، معاون وزارت ورزش و جوانان استعلامات لازم را گرفته و قطعا تشریفات در مورد وی طی شده وگرنه صلاحیت مدیرعامل استقلال تائید نمی شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش سخنگوی استقلال به شایعه خطرناک درباره احمد مددی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×