روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر بد برای فرهاد مجیدی ؛ ستاره خبر ساز دیدار با ذوب آهن را از دست داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر بد برای فرهاد مجیدی ؛ ستاره خبر ساز دیدار با ذوب آهن را از دست داد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر بد برای فرهاد مجیدی ؛ ستاره خبر ساز دیدار با ذوب آهن را از دست داد

محمد نادری ، مدافع مصدوم استقلال در مسابقه تیمش مقابل ذوب آهن هم غایب است.

نوشته خبر بد برای فرهاد مجیدی ؛ ستاره خبر ساز دیدار با ذوب آهن را از دست داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد نادری ، مدافع مصدوم استقلال در مسابقه تیمش مقابل ذوب آهن هم غایب است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نادری که در مسابقه استقلال و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا مصدوم شده بود، هنوز بهبود پیدا نکرده است.مدافع چپ استقلال در بازگشت اعضای این تیم به تهران، تست های پزشکی را پشت سر گذاشته و باید روند درمانی اش را طی کند.نادری با توجه به میزان مصدومیتی که دارد در بازی هفته آینده تیمش مقابل ذوب آهن هم غایب خواهد بود تا سومین بازی متوالی را نیز از دست بدهد.از این رو کادرفنی استقلال امیدوار است نادری بتواند به مسابقه با پرسپولیس در دربی پایتخت برسد . در این خصوص قرار است او مراحل درمانی را پشت سر بگذارد اما هنوز وضعیتش به طور دقیق مشخص نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر بد برای فرهاد مجیدی ؛ ستاره خبر ساز دیدار با ذوب آهن را از دست داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×