روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تمدید قرارداد هرویه میلیچ منتفی شد ؟ ستاره فرهاد مجیدی رفتنی می شود ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تمدید قرارداد هرویه میلیچ منتفی شد ؟ ستاره فرهاد مجیدی رفتنی می شود ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تمدید قرارداد هرویه میلیچ منتفی شد ؟ ستاره فرهاد مجیدی رفتنی می شود ؟

مدیران باشگاه استقلال هنوز با هرویه میلیچ درباره قرارداد جدیدش به نتیجه نرسیده اند!

نوشته تمدید قرارداد میلیچ منتفی شد ؟ ستاره فرهاد مجیدی رفتنی می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیران باشگاه استقلال هنوز با هرویه میلیچ درباره قرارداد جدیدش به نتیجه نرسیده اند! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزی که هرویه میلیچ در زمان سرمربیگری محمود فکری به طور ناگهانی ایران را ترک کرد و به کرواسی رفت، شرط بازگشتش را تمدید قرارداد برای فصل آینده قرار داد. او اما با حضور فرهاد مجیدی در راس کادرفنی و تماس هایی که با این مربی داشت به ایران برگشت و قرار شد بعد از حضور در تمرینات و مسابقات استقلال برای تمدید قراردادش اقدام شود.میلیچ طی دو ماه گذشته بارها با مسئولان باشگاه استقلال جلسه داشته اما همچنان قرارداد او تمدید نشده تا ابهام های زیادی در این خصوص مطرح شود.در چنین شرایطی مشخص است که مذاکرات میلیچ با استقلالی ها به بن بست خورده و حالا حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال نیز توضیحاتی را در این باره داده است.نظری گفته:«قبل از اینکه این بازیکن به ایران برگردد توافقاتی انجام شد که قرارداد وی با چه مبلغ و چه مدتی تمدید شود. به محض بازگشت مقداری از طلب وی پرداخت شد. بعد از حضور وکیل میلیچ در مذاکرات بخشی از توافقات اولیه را نپذیرفتند و موارد جدیدی را مطرح کردند که بخشی از خواسته های میلیچ را باشگاه قبول نکرد و این مساله باعث شد تا مذاکرات طولانی تر شود.بعد هم وارد بازی های آسیایی شدیم.»وی ادامه داد:« عربستان مذاکراتی با این بازیکن صورت گرفت اما در نهایت منافع باشگاه هم برای ما مهم است. ما توافقاتی با وی انجام دادیم و امیدواریم که موارد اختلاف حل شود. با بازیکنان دیگر هم مذاکراتی شده و قرار شد بعد از بازگشت تیم از عربستان قراردادهای رو به اتمام تمدید شود. البته جدا شدن بازیکنان یا ماندن آنها بر اساس نظر کادر فنی خواهیم رفت.»باید منتظر ماند و دید تکلیف میلیچ با استقلال برای لیگ بیست و یکم چه خواهد شدو آیا این ستاره کروات در این تیم ماندگار خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تمدید قرارداد هرویه میلیچ منتفی شد ؟ ستاره فرهاد مجیدی رفتنی می شود ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×