روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال

احتمال دارد محمد دانشگر طی یکی، دو روز آینده به تمرینات استقلال برگردد.

نوشته ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به تمرینات استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احتمال دارد محمد دانشگر طی یکی، دو روز آینده به تمرینات استقلال برگردد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد دانشگر مدافع استقلال که حدود دو ماه است در تمرینات و مسابقات تیمش شرکت نمی کند، شاید مجوز بازگشت بگیرد.دانشگر در اخرین روزهای سال ۱۳۹۹ و در جریان دیدار استقلال و پیکان در جام حذفی با فرشید اسماعیلی و بهزاد غلامپور دچار جر و بحث شد و به همین خاطر فرهاد مجیدی او را کنار گذاشت. با وجود وساطت های بسیار برخی نزدیکان مجیدی برای بازگشت دانشگر اما سرمربی استقلال اجازه نداد او همراه آبی ها به عربستان برود و در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.حالا در بازگشت استقلال از رقابت های آسیایی احتمال دارد دانشگر به تمرینات برگردد. در این خصوص برخی بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال از مجیدی خواسته اند تا مجوز بازگشت دانشگر به تمرینات را صادر کند.با این تفاسیر اما احتمال دارد این مدافع طی روزهای آینده به تمرینات استقلال برگردد و کارش را با آبی ها از سر بگیرد.این در شرایطی است که دانشگر نزدیک به دوماه است در تمرینات استقلال حضور ندارد و از نظر بدنی شرایط ایده آلی ندارد. با این حال احتمال بازگشت دانشگر به تمرینات وجود دارد و باید دید چنین اتفاقی رخ می دهد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به تمرینات استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×