روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کمالوند ؛ مجیدی ماجرای کمالوند را می‌دانست؛ هیئت مدیره نمی‌دانست!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کمالوند ؛ مجیدی ماجرای کمالوند را می‌دانست؛ هیئت مدیره نمی‌دانست!

سخنگوی باشگاه استقلال صراحتاً عنوان کرد اعضای هیئت مدیره برخلاف مددی ازجدایی کمالوند خبر نداشتند.

نوشته اختلاف در استقلال پس از ماجرای عجیب جدایی کمالوند از آبی ها ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سخنگوی باشگاه استقلال صراحتاً عنوان کرد اعضای هیئت مدیره برخلاف مددی ازجدایی کمالوند خبر نداشتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نظری، سخنگوی استقلال در مصاحبه خود مدعی شد اعضای هیئت مدیره از جدایی کمالوند خبر نداشتند و بابت این مسئله از احمد مددی دلخورند. این در حالی است که علاوه بر مددی، فرهاد مجیدی هم از مدت ها قبل ماجرا رامی دانست و حتی رسانه ها از جمله خبر ورزشی هم از جدایی قریب الوقوع کمالوند بعد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خبر داده بودند. حرفهای نظری بار دیگر اختلاف میان مدیران استقلال را آشکار کرد و این بار این رسانه ها نیستند که از این اختلاف می گویند بلکه خود باشگاه استقلال پرده از اختلافات بر می دارد. گفتنی است کمالوند از مدت ها قبل با باشگاه سایپا به توافق رسیده بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کمالوند ؛ مجیدی ماجرای کمالوند را می‌دانست؛ هیئت مدیره نمی‌دانست! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×