روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • میلیچ بالاخره با استقلال قرارداد می بندد؟ چرا قرارداد میلیچ با استقلال تمدید نمی‌شود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "میلیچ بالاخره با استقلال قرارداد می بندد؟ چرا قرارداد میلیچ با استقلال تمدید نمی‌شود؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

میلیچ بالاخره با استقلال قرارداد می بندد؟ چرا قرارداد میلیچ با استقلال تمدید نمی‌شود؟

باشگاه استقلال هنوز قرارداد هروویه میلیچ را تمدید نکرده است و در این بین مشکلاتی وجود دارد.

نوشته شاه ماهی نقل و انتقالات بالاخره با استقلال قرارداد می بندد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه استقلال هنوز قرارداد هروویه میلیچ را تمدید نکرده است و در این بین مشکلاتی وجود دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : از باشگاه استقلال خبر میرسد هنوز بر سر برخی از مفاد با میلیچ اختلافاتی وجود دارد و به نظر می رسد در این میان حق با استقلال است. مدافع کروات حدود ۳۳ سال سن دارد و خواستار تمدید دو ساله قرار داده است در حالی که استقلال می گوید قرارداد این مدافع باید به مدت یکسال تمدید شود.با توجه به سن میلیچ به نظر می رسد در این میان حق با استقلال باشد و میلیچ اگر خواهان ماندن در این تیم است، باید با درخواست باشگاه استقلال کنار بیاید. البته عده ای معتقدند طرفین بر سر مسائل مالی هم اختلاف دارند که این مسئله را با باشگاه استقلال به صورت علنی تایید نمی کند اما سخنگوی باشگاه گفت بر سر برخی مفاد با میلیچ اختلافاتی داریم. در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در پست دفاع چپ محمد نادری به مراتب بهتر از میلیچ بازی کرد که البته مصدوم شد و بازی های آخر را از دست داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلیچ بالاخره با استقلال قرارداد می بندد؟ چرا قرارداد میلیچ با استقلال تمدید نمی‌شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×